WWE Superstars – 16/9/2016 – Raport

Zaczynamy kolejny odcinek WWE Superstars,nagrany z Baltimore, Maryland.
Komentatorami są Tom Philips & Corey Graves, a zaczynamy walką Braun Strowman vs Sin Cara

Walka numer 1: Braun Strowman vs Sin Cara
Sin Cara próbował jakichś ataków, jednak te nie zdawały się na nic. Sin próbował nawet przewrócić rywala, ale skończyło się na tym że Braun wymierzył Back Elbow i rywal na macie. Luchador nie dawał za wygraną i próbował nawet Springboard Moonsaultu, ale Strowman przechwycił go, i wymierzył Powerslam w narożnik, a potem rzucił rywalem na matę. Na dokładkę mocarny Corner Splash, co daje totalną kontrolę Braunowi, który na wiele różnych sposób atakował rywala (maczuga w klatkę piersiową, stompy, a nawet stawanie na rywalu) Nerve Hold zapięty, Cara próbuje się wydostać, jednak wpada na Forearm i Chinlock. Sin Cara wydostał się na chwilę poprzez Jawbreaker, lecz po chwili wylądował na podłodze wyrzucony przez Strowmana. Braun wyszedł za ring aby kontynuować atak, lecz Luchador wszedł do ringu i szybko wymierzył Baseball Slide. Na poprawkę jeszcze Suicide Dive. Gdy Luchador wchodził do ringu ponownie, jego tropem podążył dawny członek Wyatt Family który wymierzył Clothesline! Yokosuka Driver i mamy Pinfall!
Zwycięzca via Pinfall: Braun Strowman – 4:00 Nawet na Superstars zdarzają się Squash Matche. Ciekawe kiedy następny taki. Nie oceniam, ponieważ nie ma co.

Pasmo powtórkowe
Dzisiaj w Main Evencie czeka nas walka Tag-Teamowa – Neville & Darren Young vs Curtis Axel & Titus O’Neil.

Main Event: Neville & Darren Young (w/Bob Backlund) vs Curtis Axel & Titus O’Neil
Zaczęli Darren i Curtis. Długie zwarcie które przeniosło się do parteru padło łupem Curtisa, po wykonaniu Shoulder Tackle. Darren się przebudził wykonując Hiptoss, Arm Drag, Delayed Atomic Drop, Body Slam, a na koniec Low Seated Splash – 1 Count.
Zmiana z Nevillem który wykonuje Double Foot Stomp na ręke Curtisa. Do tego Japanese Arm Drag od obu panów, na sam koniec Shooting Star Press od Nevilla – 2 Count. Front Facelock od Nevilla, ale Axel szybciutko zerwał akcję, wykonując Body Knee. Zmiana z Titusem który po Chopie chce wykonać Body Slam,lecz Neville przeskakuje a następnie wymierza kilka Leg Kicków, po których jeszcze dwa razy w narożniku uniknął szarży Titusa. Neville odważnie ruszył z zamiarem Red Arrow, lecz musiał odeprzeć atak Curtisa, lecz sam Neville nie był skupiony na właściwym rywalu i przez to wpadł na Running Big Boot od Titusa. Idziemy na reklamy.

Po reklamach Titus wykonuje Body Slam na Nevillu, po czym po zmianie Axel wykonuje Pointed Elbow, po którym zapina kombinację Quarter Nelson & Chinlock. Neville wydostał się po ciężkiej walce, lecz szybko został zmieciony przez Dropkick od Curtisa, który do Knee Dropie zapina Reverse Chinlock. Neville wydostaje się, lecz jego próba zmiany kończy się wylotem z ringu na podłogę. Zmiana z Titusem, który wbija oponenta w barykady. W ringu O’Neil chciał przypiąć Brytyjczyka, ale ten chwycił się dolnej liny, wobec czego Titus atakował dalej. Nagle były mistrz NXT wyszedł z próbą Crossoby, jednak przechwycony został przez Titusa, który rzucił Brytyjczykiem. Adrian jednak ustał to,i w odpowiedzi wymierzył Superkick, co w dalszej kolejności pozwoliło na zmianę u obu ekip.
Darren rusza z Punchami, 2xClotheslinem, Overhead Belly to Belly Suplexem. Jest jeszcze Back Suplex na krawędź ringu. W ringu D-Young idzie po pinfall – 1..2. przerywa O’Neil który już po chwili wyrzuca Neville’a na krawędź ringu. Titus zauważył co się stało,więc ruszył z kolejnym atakiem, lecz wypadł na podłogę, nie trafiając w rywala. W ringu tymczasem Curtis przy próbie ataku na Nevilla nadziewa się na linę, przy okazji łapiąc się na Rolling Elbow od Younga. Titus otrzymał Penalty Kick z krawędzi ringu od Anglika, a w ringu Darren wykonuje Gut Check – 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięzcy via Pinfall: Neville & Darren Young (w/Bob Backlund) – 6:20 (Pokazane) Walka nie porwała, jak i cały odcinek. Przeciw sobie stanęli dawni tag-team partnerzy (Darren i Titus) lecz w ogóle tego nie pokazano. Walkę oceniam na 1.5/10

Miłego tygodnia 🙂