Randy Orton powraca do ringu, Były wrestler WWE debiutuje w ROH, Stan zdrowia Tammy Sytch, Uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic kontuzjowany, Powrót Alberto Del Rio do AAA, Bubba Dudley powróci do TNA?

» Wszystko wskazuje na, to że Randy Orton jest już w 100 procentach gotowy, aby powrócić do ringu. Podczas wczorajszego WWE Live Eventu Viper pokonał Braya Wyatta po wykonaniu RKO.

» Były WWE NXT Superstar Bull James zadebiutował w federacji Ring of Honor. Niestety w swoim debiucie musiał uznać wyższość jednego z weteranów ROH. Warto dodać, że zwycięzca Honor Rumble, czyli Silas Young w przyszłym miesiącu zmierzy się z Adamem Colem.

» WWE Hall of Famer Tammy Sytch za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że w zeszły poniedziałek została przywieziona do szpitala po tym jak wybiegła z domu i zasłabła. Tammy nadal znajduje się w szpitalu pod opieką lekarzy.

» Uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic Mustafa Ali nabawił się urazu podczas weekendowego eventu organizowanego przez federację AAW w Chicago. Przeciwnikiem byłego uczestnika turnieju WWE był Rey Horus znany z występów w Lucha Underground jako Dragon Azteca.

» Meksykańska federacja AAA potwierdziła, że były wrestler WWE Alberto Del Rio wystąpi 2 października w Arena Monterrey na gali PPV Heroes Inmortales. Alberto stworzy tag team z Psycho Clownem, a ich przeciwnikami będą Dr.Wagner Jr. i Pagano.

» Były wrestler WWE Bubba Dudley pojawił się wczoraj na evencie House of Hardcore i ingerował w walce wieczoru, w której udział wziął gwiazdor TNA Matt Hardy. Czy to oznacza, że Bubba Dudley powróci do TNA? Poniżej przedstawiamy krótkie nagranie z tego zdarzenia: