WWE SmackDown Live 15 listopada 2016: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego odcinka WWE SmackDown Live.

Show rozpoczynamy od pojawienia się na arenie Daniela Bryana oraz Shane McMahona, który wita nas na specjalnym odcinku SmackDown Live. Daniel dodaje, że dziś odbędzie się historyczna noc, ponieważ po raz pierwszy po trzech latach odbędzie się Cutting Edge z udziałem WWE Hall of Famera Edge’a. Komisarz SmackDown Live poinformował, że pojedynek o IC Title rozpocznie show.

1 walka: The Miz def. Dolph Ziggler i został nowym mistrzem IC dzięki czemu na gali Survivor Series zmierzy się z Samim Zaynem o tytuł.

Czas na kolejny segment, w którym Alexa Bliss pokazuje Danielowi Bryanowi co się stało w zeszłym tygodniu dodając, że to ona powinna być mistrzynią kobiet na SmackDown Live. Daniel odpowiada, że jeszcze nie nadszedł jej czas oraz, że otrzyma walkę rewanżową, ale teraz powinna się głównie skupić na pokonaniu kobiet z RAW na Survivor Series. Na arenie pojawia się Natalya, która zacytowała Chumbawamba.

2 walka: Kalisto def. Oney Lorcan

Czas na kolejny segment z Tag Team SmackDown. Heat twierdzi, że każdy dziś otrzyma pozytywnego kopniaka, ponieważ znalazł świetnego motywatora. Zjawia się King Booker, który opowiada o Survivor Series.

3 walka: Nikki Bella vs Carmella – No Contest

4 walka: The Usos, American Alpha, Breezango i The Hype Bros def. The Spirit Squad, The Headbangers, The Vaudevillians i The Ascension

Edge pojawia się w ringu i mówi, że jest podekscytowany, ponieważ dziś mamy specjalny 900-setny odcinek SmackDown, a każdy kto go zna wie, że od zawsze krwawi na niebiesko. Do ringu przybyli Bray Wyatt, Randy Orton, Dean Ambrose, Shane McMahon, AJ Styles, i James Ellsworth. Edge mówi, że śledzi poczynania SD Live od momentu podziału na brandy, po czym dodaje, że jest jeden osobnik, którego bardzo podziwia i chce uścisnąć mu dłoń, a jest nim James Ellsworth. AJ Styles rozzłościł się i mówi, że nikt nie dba o Ellswortha i nie troszczy się o Edge’a i lepiej powinien zadać pytanie komuś kto coś może wnieść w drużynie niebieskiej. Edge prosi swojego byłego tag team partnera Randy’ego Ortona, aby powiedział mu co się stało, że dołączył do Braya Wyatta. Randy wycofał się i zamiast niego na to pytanie odpowiedział Bray Wyatt słowami ”Randy wie, że jest martwy” przez co w niedzielę obejrzymy znacznie bardziej niebezpieczną żmiję. AJ Styles mówi, że zamierza trzymać się Shane’a McMahona, ale jest ktoś kto nie postąpił zgodnie z naszym planem, a mam tu na myśli Deana Ambrose’a, który zaatakował drużynę czerwoną na RAW. Na arenie rozbrzmiewa theme song The Undertakera, który spogląda na wszystkich członków SmackDown Live, który mówi, że mógłby być lepszym komisarzem na SmackDown, ponieważ niczego się nie obawia. Następnie mówi, że pojawił się tu dziś z dwóch powodów. Pierwszym jest WrestleMania, a drugim Survivor Series, ponieważ tam się urodził i wychował. Na tegorocznej gali Survivor Series drużyna niebieska nie powinna się nikogo obawiać, ponieważ zadba on o to, aby odniosła zwycięstwo. Zespół RAW spoczywaj w pokoju.