WWE SmackDown Live 17 lipca 2018: Raport

SmackDown rozpoczął były mistrz Stanów Zjednoczonych, Jeff Hardy. Fani głośno skandują jego nazwisko, a on sam w swoim promie mówi, że choć wygląda jak Jeff Hardy, ma wejście jak Jef Hardy oraz facepaint jak Jeff Hardy on sam nie czuje się jak Jeff Hardy. Jego serce jest złamane. Przegrał w Shinsuke Nakamurą, który wyprowadził low blow, bo wiedział, że tylko w taki sposób może go pokonać. Dzisiaj jednak nie będzie już tak łatwo i zrewanżuje się Japończykowi. Na koniec życzył wszystkim fanom udanego show.

Non Title Match
AJ Styles vs Andrade “Cien” Almas

Zwycięzca: AJ Styles

Na backstage’u, Aiden English przekonuje Lanę, że to co stało się na Extreme Rules to nieporozumienie i prosi ją, żeby w jego imieniu próbowała to wytłumaczyć Rusevowi. Ta odpowiedziała, że się zastanowi, choć jej mąż był wściekły po ostatniej porażce.

Singles Match
Becky Lynch vs Mandy Rose

Zwyciężczyni: Becky Lynch

Po walce, Becky wyzwała mistrzynię kobiet SmackDown, Carmellę.

Paige zapowiada, że w przyszłym tygodniu, Becky dostanie walkę z Carmellą, a jeśli ją wygra, będzie miała szansę odebrać jej pas mistrzowski na SummerSlam.

W szatni, R-Truth motywuje Tye’a Dillingera, ale ten wyraźnie nie jest zadowolony z walki z Samoa Joe.

Singles Match
Tye Dillinger vs Samoa Joe

Zwycięzca: Samoa Joe

Czas na MizTV. Prowadzący program poświęcił go na upamiętnienie Teamu Hell No. Wszystko to wyglądało jak ceremonia pogrzebowa, ale w pewnym momencie Daniel Bryan zaatakował The Miza oraz jego ochroniarzy. Czyżby walka na SummerSlam?

Singles Match
Kofi Kingston vs Eric Young

Zwycięzca: Eric Young

Za tydzień dowiemy się jakie plany na największą galę lata ma dla AJ Stylesa, pani general manager Paige!

US Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs Jeff Hardy

Zwycięzca: Jeff Hardy przez DQ

Po tym jak Hardy wyprowadził Swanton Bomb, na arenę przybył Randy Orton i brutalnie zaatakował byłego mistrza Stanów Zjednoczonych.