WWE Friday Night SmackDown 20 marca 2020: Raport

Pora na emocje związane z niebieską tygodniówką! To już dziś na SmackDown zawita gospodarz tegorocznej WrestleManii, a zarazem 3-krotny triumfator Super Bowl Rob Gronkowski! Ponadto dowiemy się co wydarzy się, gdy Goldberg spotka się w ringu z Romanem Reignsem w ramach podpisania kontraktu, Wszystko to odbędzie się w Orlando na Florydzie.

Show zaczyna Mojo Rawley, który wciela się tym razem w rolę konferansjera i zapowiada swego przyjaciela – Roba. Jest on wielkim fanem WWE od dzieciństwa dlatego cieszy się z możliwości bycia gospodarzem WrestleManii. Były futbolista jest podekscytowany tą okazją. Radość przerywa jednak Baron Corbin, który żąda, by ten pokłonił się przed królem. Ten jednak nie jest tym zainteresowany. Baron zaznacza, że tutaj nikt nie używa kasków ani ochraniaczy i to właśnie tutaj zaczyna się twarda gra. Do grona dołącza Elias, który śpiewa piosenkę obrażającą Corbina. Towarzystwo rozprawia się z Baronem, a Rob zarządza swoją pierwszą decyzję jako gospodarz – ogłasza starcie Eliasa z królem na WrestleManii.

 

Tag Team Match

Cesaro & Shinsuke Nakamura vs. Drew Gulak & Daniel Bryan

Zwycięzcy – Drew Gulak & Daniel Bryan

Na backstage’u Sami jest zdenerwowany, gdyż uważa że Bryan i Gulak wygrali przez niesprawiedliwość. Jego zdaniem powinni oni słuchać mistrza Interkontynentalnego, gdyż jest nietykalny. Daniel zauważa, że Kanadyjczyk jeszcze ani razu nie bronił swojego tytuły dlatego też proponuje starcie zarówno z Gulakiem jak i z nim o ten pas. Sami zgadza się na propozycję walki na WrestleManii pod warunkiem, jeżeli za tydzień Drew rozprawi się w jakiś sposób w pojedynku 1 na 1 z Shinsuke Nakamurą.

 

Michael Cole stara się przeprowadzić wywiad z Paige za pomocą Skype’a. jednak momentownie przerywa go Sasha Banks wraz z Bayley, która jest poirytowana, że ta unika pojawiania się na arenie. Bayley zaznacza, że jest najbardziej dominującą mistrzynią w historii i Paige nie może nic z tym zrobić, chyba że wróciłaby kiedyś do ringu. Mimo, że nie jest to możliwe to ta ucieszy się oglądając tegoroczną WrestleManię, gdyż na niej dojdzie między innymi do walki pomiędzy obecną mistrzynią, a Lacey Evans o tytuł. Z czasem do walki Paige dodaje także kolejne uczestniczki – Danę Brooke, Taminę, Naomi oraz… Sashę Banks.

 

Otrzymujemy powtórkę walki z WrestleManii 30 pomiędzy Johnem Ceną, a Brayem Wyattem,

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z  Alexą Bliss i Nikki Cross, która jest wyraźnie zdenerwowana wydarzeniami z zeszłego tygodnia. Bliss dodaje, że zamierza zrobić wszystko co potrzeba, by dostać to czego chce, dlatego też wyzywa Asukę do walki 1 na 1 na przyszłym SmackDown.

 

W ringu znajdują się The Miz oraz John Morrison, którzy zapraszają nas na nowy odcinek The Dirt Sheet. W nim mistrzowie Tag Team zauważają, że nie mają oni żadnego rywala na tegoroczną WrestleManię, gdyż ze wszystkimi rozprawili się już na Elimination Chamber. Kpią sobie przy tym z nieobecności fanów w arenie oraz z The New Day. Zabawę przerywa pojawienie się Heavy Machinery, z którymi stoczą oni dziś walkę.

Tag Team Match

Heavy Machinery vs. John Morrison & The Miz

Zwycięzcy by DQ – John Morrison & The Miz

Pod koniec walki Otis zaatakował swoich rywali krzesłem. Było to wyraźnie spowodowane goryczą po niepowodzeniu z Mandy.

 

W ringu znajdują się już Roman Reigns oraz Goldberg, który nie sądził, że jego przeciwnik będzie na tyle odważny, by wyzwać go do walki. The Big Dog przypomina wielkich rywali, którzy również stali na jego drodze na szczyt podkreślając przy tym, że wszyscy polegli. Roman jedyne co widzi w mistrzu to zwykłego krzykacza, który niezasłużenie znajduje się w miejscu gdzie jest obecnie. Goldberg zaś odgraża się, że kiedy przyjdzie czas na WrestleManię skończy on jako następna ofiara. Ten epizod SmackDown kończymy elektryzującym staredownem pomiędzy uczestnikami walki o mistrzostwo Universal na największej gali w roku.