WWE RAW 26.10.2021: Raport

Pierwsze RAW po gali w Arabii Saudyjskiej oraz pierwsze z gwiazdami, które zostały wybrane podczas draftu, aby prezentowały swoje umiejętności podczas trwania czerwonej tygodniówki. Kto został nowym pretendentem do mistrzostwa WWE oraz w którą stronę obróci się rywalizacja o tytuł mistrzowski kobiet? Na te i inne pytania poznaliśmy odpowiedzi podczas wczorajszego RAW.

Galę otworzył Big E, który po zwycięstwie na Crown Jewel poszukiwał nowego przeciwnika, z którym stoczył by bój o pas WWE. Po kolei po sobie do ringu zaczęły przybywać nowe nabytki czerwonej tygodniówki w postaci Setha Rollinsa, Reya Mysterio, Finna Balora oraz Kevina Owensa. Każdy z nich próbował udowodnić słownie, iż to jemu należy się szansa zdobycia tytułu. Po krótkiej bójce między zawodnikami na rampie pojawiła się Sonya Deville i ogłosiła, że cała czwórka zmierzy się dziś w ladder matchu, a zwycięzca zostanie pretendentem do tytułu Big E.

 

Triple Threat Match o miano pretendentów do pasów tag team

The Street Profits vs. The Dirty Dawgs vs. Alpha Academy

Zwycięzcy: The Dirty Dogs

 

Po zakończeniu walki dowiedzieliśmy, że zwycięzcy jeszcze dziś zmierzą się z RK-Bro o pasy tag team.

Pora na koronację zwyciężczyni turnieju Queen of The Ring. Zelina Vega obiecała, że będzie królową piękną, hojną, okrutną, kochaną oraz budzącą lęk wśród całego rosteru. Następnie kazała pozdrowić siebie przez inne zawodniczki. Przerwała jej Doudrop i rozpoczęło się kolejne starcie.

 

Singles match

Doudrop vs. Queen Zelina

Zwyciężczyni: Queen Zelina

 

Po przerwie reklamowej do ringu zaczęła zmierzać Becky Lynch. Mistrzyni kobiet opowiadała o zwycięstwie podczas Crown Jewel przeciwko Biance Belair oraz Sachy Banks. W tym momencie przerwała jej The EST of WWE. Belair przypomniała Becky, że to ona przypięła Banks i gdyby nie to, że Lynch oszukiwała, to ona zostałaby mistrzynią kobiet. Mistrzyni nie zgodziła się z zarzutami rywalki i kazała jej nie przekraczać pewnej linii. Belair nie wytrzymała i doprowadziła do bójki pomiędzy paniami, którą wygrała. Uciekająca Lynch oznajmiła, że Belair dostanie swoją walkę o tytuł, lecz nie dziś.

 

Singles match

Damien Priest vs T-Bar

Zwycięzca: Damien Priest

 

Singles match

Liv Morgan vs Carmella

Zwyciężczyni: Carmella

 

Singles match

Keith “Bearcat” Lee vs Cedric Alexander

Zwycięzca: Keith “Bearcat” Lee

Po walce zwycięzcę próbował zaatakować Shelton Benjamin, lecz wycofał się z tego.

 

Singles match

Austin Theory vs Dominic Mysterio

Zwycięzca: Austin Theory

Zgodnie z tradycją po wygranej walce Theory wykonał selfie z leżącym rywalem.

 

Raw Tag Team Championship Match

RK-Bro vs. The Dirty Dogs

Zwycięzcy: RK-Bro

Ladder Match o miano pretendenta do tytułu WWE

Rey Mysterio vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor vs. Kevin Owens

Zwycięzca: Seth Rollins