WWE RAW 13.12.2021: Raport

Kolejna edycja RAW za nami. Bobby Lashley, który próbował dostać szansę walki o tytuł WWE. Co dalej z AJ Stylesem i Omosem? Jak potoczyły się dalsze losy Miza i Edga?
Zapraszamy do odczytania raportu z czerwonej tygodniówki.

Galę otworzyli Bobby Lashley oraz MVP. Drugi z panów zaczął od argumentacji, dlaczego jego klient powinien zostać dodany do walki o tytuł WWE podczas gali 1 stycznia. Na arenę wyszedł rozwścieczony Owens, który narzekał na atak Lashleya, gdy zaatakował go za pleców. Po chwili dołączył również Rollins. Wspólnie z Kevinem znaleźli wspólną płaszczyznę, lecz żaden nie potrafił się zdecydować na atak. W tym momencie wyszedł również Big E, który powiedział, że mu to bez różnicy z kim zmierzy się o tytuł. Do segmentu dołączyli Sonya Deville oraz Adam Pearce. Powiedzieli, że Fatal 4-way to świetny pomysł, lecz Lashley musi pokonać dzisiaj Rollinsa, Owensa oraz Big E, aby zostać dodanym do noworocznej walki.

 

Singles Match #1

Riddle vs Otis

Zwycięzca: Otis

Singles Match #2

Bianca Belair vs Doudrop

Zwyciężczyni: Bianca Belair

Singles Match #3

Kevin Owens vs Bobby Lashley

Przed startem walki Lashley zbił żółwika z mistrzem olimpijskim w zapasach Gable Stevesonem.

Zwycięzca: Bobby Lashley

Kolejny segment rozpoczęła Becky Lynch. Opowiadała o jej przyszłej walce z Liv Morgan oraz o hipokryzji fanów względem jej. Przerwała jej Morgan. Stwierdziła, że wierzy w to, że zostanie mistrzynią i spełnią się jej marzenia. Szybko doszło do brawlu, w którym górą okazała się Lynch. Doprowadziła do kontuzji ręki swojej rywalki, podczas gdy obijała ją na schodkach.

Tag Team Match #4

Finn Balor & Damien Priest vs The Dirty Dawgs

Zwycięzcy: The Dirty Dawgs

Singles Match #5

Rhea Ripley vs Queen Zelina

Zwyciężczyni: Queen Zelina

Singles Match #6

Bobby Lashley vs Seth Rollins

Owens zaatakował Setha, dzięki czemu zwyciężył swoją walkę. Po chwili Adam Pearce stwierdził, że było to sprytne, lecz walka zostanie wznowiona na zasadach bez dyskwalifikacji.
Zwycięzca: Bobby Lashley

W ringu pojawili się The Miz oraz Maryse. Ogłosili pierwszego członka Hall of Fame, czyli Miza. The A-Lister dodał, że pokona Edga podczas gali noworocznej i wyśle go z powrotem na emeryturę, lecz tym razem już na zawsze. Po chwili rozbrzmiała muzyka Edga, który dołączył do rozmowy. Powiedział, że podczas Day 1 nauczy Miza paru lekcji. Po pierwsze by mniej mówić oraz by nie robić dziwnych min. Doszło do bójki, z której zwycięsko wyszedł Miz, gdyż zasłonił się swoją małżonką. Nie spodobało się to Maryse i spoliczkowała męża.

Singles Match #7

Bobby Lashley vs Big E

Zwycięzca: Bobby Lashley