Matt Hardy i Jeff Hardy ponownie razem | Jeff rusza w trasę i nawiązuje do zwolnienia z WWE

Matt Hardy prowadził w poniedziałkowy wieczór transmisję live na Twitchu, gdzie omówił m.in. niedawne zwolnienie jego brata Jeffa z WWE.

Przypomnijmy, że Jeff Hardy został zwolniony w zeszłym tygodniu i obecnie jest objęty 90-dniową klauzulą zakazującą występów w innych federacjach wrestlingowych. Oznacza to, że gwiazdor zostanie wolnym agentem w dniu 9 marca (środa).

Jeff podobno został zwolniony po tym jak odrzucił ofertę odwyku. Wszystko stało się po weekendzie z tajemniczym incydentem w którym podczas walki, Jeff przeszedł przez barierki i stał do końca live eventu wśród publiczności.

Jak wyznał Matt Hardy na Twitchu, jego brat radzi sobie dobrze i nie ma powodu do obaw. Co więcej, w ogóle nie martwi się o Jeffa i uznaje, że jego obecna wersja jest najlepsza, jaką kiedykolwiek widział.

Matt potwierdził również, że Jeff powiedział WWE, że nie musi iść teraz na odwyk. Takiego samego zdania jest sam Matt dodając, że obecnie jest w dobrym miejscu. Przypomniał jednocześnie, że w 2019 roku Jeff skorzystał z oferty odwyku i WWE bardzo mu wtedy pomogło.

Zawodnik AEW zaznaczył, że jego brat wyjaśni wszystko, kiedy będzie na to gotowy i chociaż jego największym zmartwieniem jest szczęście i zdrowie Jeffa, Jeff jest teraz zarówno szczęśliwy jak i zdrowy.

Podczas transmisji na Twitchu wyświetlone zostały również dwa nagrania z udziałem braci Hardy, które zostały nagrane po zwolnieniu Jeffa z WWE. Na jednym z nich widzimy standardowy klip z serii “Matt Fact” w którym Matt Hardy uznaje się za architekta The Hardy Boyz. W pewnym momencie, obok Matta pojawia się Jeff ze słuchawkami, który mówi kwestię nawiązującą do zwolnienia z WWE: “Przepraszam stary, słuchałem “Release Me” Wilsona Phillipsa”.

W kolejnym natomiast, Jeff Hardy zaprasza na swoją akustyczną trasę koncertową i spotkania meet&greet, które rozpoczną się od 16 grudnia:

Oficjalnie wciąż nie wiadomo, czy Jeff Hardy powróci do ringu, jednakże można się spodziewać, że tak właśnie będzie i że nastąpi to w All Elite Wrestling.