WWE NXT 27 lipca 2021: Raport

Mamy wtorek, a to oznacza kolejną dawkę emocji związanych z żółtym brandem! To właśnie tego wieczoru staną naprzeciw siebie Bronson Reed z Adamem Colem, a ponadto czeka nas kolejna starcie NXT Breakout Tournament, w którym to Carmelo Hayes zmierzy się z Joshem Briggsem.

 

Tag Team Match

Tommaso Ciampa & Timothy Thatcher vs. Pete Dunne & Oney Lorcan

Zwycięzcy – Pete Dunne & Oney Lorcan

 

W ringu jest już Samoa Joe, który prosi, by William Regal również się zjawił. Tak też się dzieje, zanim jednak dochodzi do słowa, Joe przedstawia swoją rezygnację jednocześnie składając wniosek o przywrócenie go do rosteru NXT już jako aktywnego zawodnika. Regal podpisuje oba dokumenty, po czym Samoańczyk przedstawia mu trzeci – kontrakt na walkę z Karrionem Krosem o mistrzostwo NXT, który również zostaje podpisany.

 

Następnie przenosimy się na pole golfowe, gdzie L.A. Knight stara się skoncentrować, by trafić do dołka jednak jego kamerdyner skutecznie mu w tym przeszkadza.

 

NXT Breakout Tournament Match

Carmelo Hayes vs. Josh Briggs

Zwycięzca – Carmelo Hayes

 

Ponownie przenosimy się na pole golfowe, na którym Cameron Grimes spotyka Million Dollar Mana, który doradza mu, że Grimes został urodzony, by zostać mistrzem.

 

W ringu jest już Raquel Gonzalez wraz z Dakotą Kai, która zastanawia się kto będzie następną rywalką mistrzyni NXT. Nikt jednak nie odpowiada na wyzwanie. Niespodziewanie jednak Dakota sama atakuje swoją już byłą przyjaciółkę.

 

Tag Team Match

Franky Monet &Jessi Kamea vs. Kacy Catanzaro & Kayden Carter

Zwycięzcy – Kacy Catanzaro & Kayden Carter

 

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z Malcolmem Bivensem i Roderickiem Strongiem, który podkreśla, że Malcomem wyznaczył mu cel, za którym musi teraz podążać. Bivens podkreśla, że pieniądze mogą dać ludziom szczęście, a walka Stronga z Bobbym Fishem może przynieść spory zarobek. Dlatego też Strong zapowiada walkę ze swoim byłym partnerem w przyszłym tygodniu.

 

Tag Team Match

Hit Row vs. Imperium

Zwycięzcy – Imperium

W trakcie walki pojawiło się Legado Del Fantasmo, które doprowadziło do rozkojarzenia Hit Row. Po walce natomiast doszło do bijatyki.

 

Na zapleczy otrzymujemy segment z The Way, w którym to Indi dostaje rysunek od Dextera Lumisa przedstawiający go jako członka The Way. Candice wpada na pomysł pojedynku Gargano z Lumisem, który jeżeli zwycięży będzie to oznaczać koniec zalotów Indi do Dextera.

 

Ponownie przenosimy się na pole golfowe, w którym to do L.A. Knighta i Grimesa dołączają Grizzled Young Veterans. Panowie umawiają się na zakład o to, kto pierwszy trafi piłką do dołka. Okazuje się, że tą osobą jest właśnie Grimes.

 

Singles Match

Bronson Reed vs. Adam Cole

Zwycięzca – Adam Cole

Po walce na arenie pojawił się Kyle O’Reilly, który zaatakował zwycięzcę krzesłem.