WWE Monday Night RAW 26 lipca 2021: Wyniki

Zapraszamy do przeczytania wyników z kolejnej gali RAW w drodze do Summerslam!

Show rozpoczęła nowa mistrzyni Women’s Nikki A.S.H, która wypowiedziała się na temat zdobycia tytułu na poprzedniej gali oraz że każdy, kto uwierzy w siebie może zostać bohaterem. Na arenie pojawiła się Charlotte, chcąca walki rewanżowej o utracony tytuł. Rhea Ripley również postanowiła dołączyć do dyskusji mówiąc, że jej również należy się rewanż. Na całą sytuację zareagowała Sonya Deville ustalając walkę triple threat o pas Women’s na Summerslam, następnie Charlotte rzuciła wyzwanie mistrzyni na starcie one on one, które oczywiście zostało zaakceptowane.

Walka nr 1. Damian Priest def. Sheamus

Walka nr 2. WWE RAW Tag Team Championship – Aj Styles&Omos (c) def. Viking Raiders

Walka nr 3. Drew McIntyre def. Veer by DQ 

Walka nr 4. Natalya & Tamina def. Doudrop & Eva Marie

W trakcie walki Natalya doznała kontuzji, przez co musiała opuścić arenę przy pomocy lekarza, natomiast Eva została rozproszona przez Lilly.

 

Walka nr 5. Karrion Kross def. Keith Lee

Walka nr 6. Mansoor & Mustafa Ali def. Mace & T-Bar

Bobby Lashley i MVP pojawili się na arenie by odpowiedzieć na wyzwanie rzucone przez Goldberga. Bobby nie zdążył jednak powiedzieć nic więcej niż to, że ten ring należy do niego i nikt nie będzie okazywał mu braku szacunku. W tym momencie pojawił się Cedric Aleksander, a po chwili Shelton Benjamin, każdy chciał walki z mistrzem, na co ten odpowiedział, że pokona ich obydwu tu i teraz.

Walka nr 7. Bobby Lashley def. Cedric Aleksander & Shelton Benjamin

Walka nr 8. John Morrison def. Riddle

W trakcie walki Riddle został rozproszony przez Omosa, który zniszczył jego hulajnogę.

Walka nr 9.  24/7 Championship Reginald (c) def. R-Truth

Main Event: Charlotte def. Nikki A.S.H

Po walce Nikki powiedziała, że zdaje sobie sprawę z tego iż może pokonać Charlotte i chce rewanżu. Flair zaakceptowała walkę po czym zaatakowała mistrzynię RAW.