WWE Monday Night RAW 27 lutego 2017: Zapowiedź

Dziś na RAW pierwszy raz od doznania kontuzji, do której przyczynił się Samoa Joe pojawi się Seth Rollins. Czy architekt drugi raz z rzędu opuści WrestleManię? Tego oraz wiele więcej dowiemy się oglądając RAW. Poniżej przedstawiamy wydarzenie, które mogą odbyć się podczas dzisiejszego odcinka czerwonej tygodniówki:

#1 Seth Rollins wypowie się na temat swojej kontuzji.

WWE Image

Dzisiaj dowiemy się jaka przyszłość czeka Setha Rollinsa, który w wyniku ataku ze strony Samoa Joe nabawił się groźnego urazu. Jednak gdyby Seth nie mógł wystąpić na WrestleManii 33, to z kim zmierzyłby się Triple H?

#2 Goldberg powraca przed FastLane.

WWE Image

WWE Universal Champion Kevin Owens jakiś czas temu brutalnie zaatakował swojego ”byłego” przyjaciela Chrisa Jericho, a następnie skupił się na Goldbergu, z którym zmierzy się podczas FastLane. Jak myślicie, czy po najbliższej gali WWE poznamy nowego mistrza, który na WrestleManii zmierzy się z bestią?

#3 Czy Roman Reigns przegrał walkę z Braunem Strowmanem?

Roman Reigns przez długi czas był jednym z najbardziej dominujących wrestlerów na RAW, ale od momentu pojawienia się Brauna Strowmana pozycja byłego mistrza Stanów Zjednoczonych diametralnie się pogorszyła. Czy dojdzie do kolejnego brawlu z udziałem wymienionych panów? Który z nich jest bliższy zdobycia Universal Title?

#4 Enzo Amore & Big Cass nowymi mistrzami?

Podczas najbliższej gali WWE FastLane Enzo oraz Cass staną przed ogromną szansą na zdobycie RAW Tag Team Championship w starciu z Lukiem Gallowsem oraz Karlem Andersonem, ale pozostaje jedno ważne pytanie. Co z Sheamusem oraz Cesaro?

Monday Night RAW obejrzeć możecie na naszej stronie MyWrestling Live już od godziny 2:00.