WWE Monday Night RAW 21 października 2019: Raport

Znajdujemy się w Rocket Mortgage Fieldhouse w Cleveland. Show rozpoczynamy od przypomnienia wydarzeń z zeszłego tygodnia, gdzie WWE Universal Champion Seth Rollins podpalił Firefly Fun House Braya Wyatta. Na dzisiejsze wydarzenia zapraszają nas Vic Joseph, Dio Maddin oraz WWE Hall of Famer Jerry Lawler.

W ringu obecny jest WWE Hall of Famer Ric Flair, który został przywitany popem, a w tym samym momencie spikerzy wspomnieli o konfrontacji jego drużyny z drużyną Hulka Hogana podczas Crown Jewel. The Nature Boy wziął mikrofon i powiedział, że wkrótce odbędzie się wielkie dziesięcioosobowe starcie podczas show w Arabii Saudyjskiej, po czym przedstawił swojego ostatniego podopiecznego, którym okazał się być Drew McIntyre. Szkot wziął mikrofon i stwierdził, że ma wiele do powiedzenia, ale zrobi to, kiedy nadejdzie właściwy czas. W tym samym czasie Ric poprosił go o przysługę, a Drew się zgodzić twierdząc, że teraz każdy powinien się swobodnie rozsiąść i poczekać na, to co zrobi w swojej walce.

Single Match
Drew McIntyre vs Ricochet

Zwycięzca: Drew McIntyre

Po pojedynku Drew zaatakował swojego przeciwnika, a następnie dołączył do WWE Hall of Famera stojącego na środku ringu, który wzniósł rękę Szkota w geście zwycięstwa.

Przed nami segment z udziałem Ruseva, który wypowie się na temat sytuacji związanej z Laną oraz Bobbym Lashley’em, a także walka The OC z The Street Profits i tajemniczym partnerem.

Komentatorzy prezentują nam wydarzenia z zeszłego tygodnia z udziałem Street Profits oraz OC. Na zapleczu obecna jest Charly Caruso razem z The OC. Pani od wywiadów zapytała wrestlerów o strategię na walkę z The Street Profits. Panowie odpowiedzieli, że The Street Profits są nowicjuszami, którzy zarabiają na swoje utrzymanie i damo im wielką szansę, szczególnie, że nie powinni się znaleźć na RAW, gdy mamy tam już The OC. AJ dodał, że The Profits zawsze mówią o chęci stworzenia wielkiego show, ale w Cleveland jest to nielegalne, jednak razem z Gallowsem i Andersonem zapewnią Fordowi oraz Dawkinsowi mordobicie.

Na zapleczu obecny jest Aleister Black rozmyślający na temat szaleństwa. Wrestler powiedział, że któregoś dnia na wszystko znajdzie odpowiedź, a także jego wściekła strona wreszcie się uwolni i będzie wolną osobą. Na zakończenie Black dodał, że wściekłość nie jest odkupieniem.

Single Match

Aleister Black vs Reynolds

Zwycięzca: Aleister Black

Czas na kolejny materiał promujący The Authors of Pain. Panowie powiedzieli, że na RAW nie ma zespołu tak silnego, który byłby w stanie im się przeciwstawić. Wrestlerzy dodali, że RAW podpisało z nimi kontrakt, tylko dlatego aby nie mogli przejść na SmackDown. Akam dodał, że wkrótce zaprezentują swoją brutalną siłę, więc na RAW stworzy się kolejny rozdział podpisany AOP.

Na ringu obecny jest WWE Hall of Famer Jerry Lawler, który na samym początku wspomniał o wydarzeniach związanych z Laną oraz Bobbym Lashley’em, o czym rozmawia cały świat WWE, ale jedyną osobą, która nie jest zachwycona z takiej sytuacji jest Rusev. Bułgar przybył do ringu, a Jerry powiedział, że ciężko jest mu o tym mówić, ponieważ to co się dzieje w danym małżeństwie powinno w nim pozostać. Lawler poprosił swojego gościa o komentarz na temat tej całej sytuacji. Rusev powiedział, że to wina Bobby’ego, ale jeśli chodzi o jego żonę Lanę, to wciąż nosi obrączkę i być może jest głupcem, ale każdego dnia żyje nadzieję, że będą żyć długo i szczęśliwie. Na wielkim ekranie pojawili się Lana oraz Bobby, który powiedział, że chciałby porozmawiać o tym z Rusevem, ale jego kobieta ma pewne potrzeby. Bobby dodał, że nie zamierza popełnić tego samego błędu, co Rusev, ponieważ Lana potrzebuje osoby, którą się nią zaopiekuje. Lana dodała, że obiad był pyszny, po czym bawią się i flirtują. Bobby dodał, że jeszcze bardziej się zakochuje, po czym transmisja się zakończyła, a WWE Hall of Famer poprosił Ruseva o komentarz odnośnie tej sytuacji. Bułgar powiedział, że wie gdzie oni są i zamierza osobiście przekazać wiadomość, po czym odszedł.

Single Match
Sin Cara vs. Andrade

Zwycięzca: Andrade

Po walce do ringu Andrade dołączyła Zelina Vega. Na zapleczu obecna jest Charly Caruso, która przeprowadziła wywiad z Humberto Carrillo odnośnie walki, która przed chwilą się zakończyła. Humberto powiedział, że darzy wielkim szacunkiem Sin Carę, ale kiedy walczysz z Andrade, to mówisz jednocześnie stawić czoła Zelinive, a oni razem są niesamowici. Carrillo dodał, że w przyszłości Andrade może zostać WWE Universal Champion, ale tak się może nie stać, jeśli go ktoś wyprzedzi. Humberto dodał, że ma wiele do udowodnienia i jest w stanie zdobyć mistrzostwo Univesal pokonując Setha Rollinsa.

WWE 24/7 Champion R’Truth spotkał Sunila Singha, który rozproszył uwagę mistrza, a tą sytuację wykorzystał Samir Singh przypinając Trutha. The Singh Brothers uciekli z WWE 24/7 Title.

Tag Team Match
The Viking Raiders vs. Zack Ryder & Curt Hawkins

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Następnie w restauracji widzimy Lanę oraz Lashleya, których kierownik poprosił o wyjście, ponieważ usłyszał, że Rusev jest w połowie drogi do nich, a on nie chce żadnych kłopotów.

W restauracji pojawił się RUsev, który konfrontuje się z Bobbym i atakuje go w momencie, kiedy Lana krzyczy podobnie jak pozostali goście. Faceci przebrani za policjantów rozdzielają wrestlerów i zabierają Ruseva do więzienia mówiąc mu, że tam będzie się dobrze bawił.

W ringu obecny jest Rey Mysterio, który powiedział, że trenuje Caina Velasqueza, aby przygotować go odpowiednio do odebrania WWE Title z rąk Brocka Lesnara na Crow Jewel. Rey podziękował wszystkim za wsparcie dla niego oraz jego syna. W tym momencie fani zaczęli chantować “ZASŁUGUJESZ NA TO”. Rey dodał, że w przeszłości myślał o przejściu na emeryturę, ale jest wdzięczny fanom za wszystko i zamierza wciąż walczyć dla nich oraz swojej rodziny. Na dużym telebimie pojawił się Paul Heyman, który powiedział, że jego klient nie może pojawić się na RAW, ponieważ został powołany na SmackDown, więc ktoś będzie musiał przekazać pewną wiadomość w imieniu Brocka. Paul dodał, że Lesnar zdominuje Caina na Crown Jewel, a następnie zajmie się całą dwójką, na arenie pojawił się Shelton Benjamin, który nie wierzy w to, że Cain zasługuje na walkę o tytuł WWE. Rey odpowiedział, że tutaj chodzi o rodzinę, a Shelton dodał, że Brock jest jego rodziną, ponieważ zna go lepiej niż ktokolwiek w WWE. Po tych słowach Shelton zaczął popychać wrestlera z Meksyku, ale na arenie pojawił się Cain atakując Sheltona i w tym momencie doszło do brawlu.

Na zapleczu obecna jest Charly Caruso, która przeprowadziła wywiad z Sethem Rollinsem. Mistrz powiedział, że być może wszedł do głowy demona, ale mimo wszystko, kiedy staniesz z nim na jednym ringu, to po wyjściu z niego będziesz innym człowiekiem. Do nich podszedł Humberto Carrillo. Rollins powiedział, że kiedy ktoś jest mistrzem, to musi robić to co jest słuszne, więc gdyby mógł, to ponownie spaliłby Fun House. Rollins dodał, że słyszał, że Carrillo pewnego dnia będzie chciał zostać mistrzem, ale witaj na RAW, zobaczymy jak się spiszesz.

Single Match
Seth Rollins vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca: Seth Rollins

Na zapleczu R’Truth przypiął niewłaściwego brata Singh, przez co nie odzyskał tytułu WWE 24/7.

The Street Profits vs. The OC

W trakcie walki zjawił się Kevin Owens, który został przywitany przez fanów wielkim popem. Kevin wykonał Stunnera na Stylesie, co przyczyniło się do zwycięstwa The Street Profits.

Zwycięzcy: The Street Profits

Po walce Kevin świętował zwycięstwo z The Street Profits i tym akcentem zakończyliśmy kolejny odcinek RAW.