WWE Monday Night RAW 19 lipca 2021: Raport

Pora na najnowszy epizod Monday Night RAW, który z pewnością dostarczy nam wielu interesujących informacji w związku z niedawno zakończoną galą Money In The Bank. To właśnie na dziś, w Dallas w stanie Texas, zapowiedziany jest powrót Johna Ceny na czerwoną tygodniówkę.

 

Show rozpoczyna właśnie 16-krotny mistrz świata, który podkreśla, że tęsknił za tym miejscem i za fanami na arenie. Dziś Cena jest tutaj po to, by wyjaśnić swoje wczorajsze zachowanie na Money In The Bank. John daje fanom znać, że to oni skłonili go do powrotu do federacji. Jednak drugą przyczyną jest Roman Reigns i jego pas Universal. Jednak to nie chęć bycia 17-krotnym mistrzem powoduje, że pragnie walki o tytuł jednak samo zachowanie Tribal Chiefa. Cena podkreśla, że Roman Reigns jest przereklamowany i nie jest tak dobry, jak o sobie uważa. Ponadto dowiadujemy się, że John będzie na SmackDown w piątek. Nagle na arenie pojawia się Riddle, a John uważa, że w końcu pojmuje o co mu chodziło z „Bro”.

 

Six Man Tag Team Match

A.J. Styles, Omos & John Morrison vs. The Viking Riders & Riddle

Zwycięzcy – The Viking Riders & Riddle

 

Symphony Of Destruction Match

Jaxson Ryker vs. Elias

Zwycięzca – Jaxson Ryker

 

Na zapeczu Ali jest zły na Mansoora za to, że ten załatwił mu walkę u jego boku w przyszłym tygodniu. Mansoor jednak przekonuje, że to najlepszy sposób, by ten czegoś go nauczył.

Następnie do Adama Pearce’a i Sonyi Deville dołącza Sheamus, który dowiaduje się, że czeko go walka z Humberto Carrillo.

 

Pora na celebrację Charlotte w ringu, podkreśla ona, że jest ona obecnie łącznie 11 krotną mistrzynią WWE. Ponadto jest ona jedyną kobietą, która tego dokonała w historii. Następnie uważa ona, że byłaby w stanie pokonać Rheę w każdej chwili i za każdym razem. Powoduje to pojawienie się samej zainteresowanej na arenie. Ripley uważa, że jeżeli Flair jest taka pewna siebie, to powinna dziś dostać szansę. Pomimo odmowy mistrzyni, na arenie pojawiają się także Sonya Deville oraz Adam Pearce, którzy zatwierdzają rewanż o mistrzostwo RAW.

 

Tag Team Match

Natalya & Tamina vs. Nia Jax & Shayna Baszler

Zwycięzcy – Natalya & Tamina

Po walce Shayna ma dość Nii i Reginalda, których relację obwinia za kolejne porażki. Powoduje to niespodziewany atak Nii na Reginalda. W ringu nagle pojawia się uciekający przed rywalami Akira Tozawa, jednak tam napotyka właśnie na byłego już pomocnika Shayny i Nii, który pozbawia go mistrzostwa 24/7.

 

Singles Match

Sheamus vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca – Sheamus

 

W ringu znajduje się już Bobby Lashley, który podkreśla swoją wczorajszą wiktorię, a następnie przekazuje mikrofon swojemu menadżerowi. Ten przyznaje się, że popełnił błąd sprowadzając do życia mistrza tyle dziewczyn i alkoholu, sprawiając że ten stał się miękki. Jednak mimo wszystko Bobby wrócił już na właściwe tory i obecnie nikt już nie jest w stanie odebrać mu tytułu. Lashley zastanawia się kto odpowie na jego Open Challenge. Niespodziewanie na arenie pojawia się Keith Lee.

Singles Match

Bobby Lashley vs. Keith Lee

Zwycięzca – Bobby Lashley

Po walce w ringu pojawił się Goldberg jednak MVP odwiódł mistrza od pomysłu walki.

 

W ringu jest już Jinder Mahal, który ukradł jego okazję do bycia mistrzem, gdyż ten wcześniej zniszczył jego motocykl. Niespodziewanie w ringu pojawia się Drew, który atakuje krzesłem Jindera i jego partnerów.

 

Singles Match

Jeff Hardy vs. Karrion Kross

Zwycięzca – Jeff Hardy

Po walce Karrion Kross podkreślił, że Jeff Hardy popełnił właśnie największy błąd w jego życiu.

 

Alexa wita nas na swoim podwórku i ponadto wita jej najlepszą przyjaciółkę Lily. Na podwó®ku pojawiają się Doudrop wraz z Evą Marie, która ma Alexie za złe to, że ta ją ignoruje. Bliss zastanawia się do czego Eva jest zdolna bez Doudrop.

 

RAW Women’s Championship Match

Charllotte Flair vs. Rhea Ripley

Zwycięzca by DQ – Rhea Ripley

Po walce jednak Rhea nie może się pogodzić z werdyktem i atakuje mistrzynię. Sytuację wykorzystuje Nikki A.S.H., która używa swojej walizki.

RAW Women’s Championship Match

Charlotte Flair vs. Nikki A.S.H.

Zwycięzca i nowa mistrzyni – Nikki A.S.H.