WWE Monday Night RAW 09 lipca 2018: Raport

Na ostatnim RAW przed Extreme Rules czas podgrzać atmosferę pomiędzy Romanem Reignsem a Bobbym Lashley’em. To właśnie ich widokiem rozpoczynamy poniedziałkowe show. Na drodze Reignsa do ringu stoi Lashley, który chce się z nim dzisiaj spotkać w ringu. Roman spełnia jego życzenie i gdy już stoi w ringu wzywa do siebie Lashley’a. Obaj jednak nie mogli się powstrzymać i na początek RAW mamy brawl! Kurt Angle i Baron Corbin stojący na stage’u wezwali pozostałych członków rosteru RAW, aby ci mogli ich oddzielić. Na nic to się jednak stało, gdyż Reigns i Lashley co chwilę się atakowali. Finalnie, Roman wykonał dive poza ring na wszystkich pozostałych zawodników.

Tag Team Match
Alexa Bliss & Mickie James vs Nia Jax & Natalya

Zwyciężczynie: Nia Jax & Natalya

Tymczasem na zapleczu, Bayley i Sasha Banks kontynuują swoją wizytę u terapeuty.

Nia Jax udziela natomiast wywiadu w którym oznajmia, że na Extreme Rules zniszczy Alexę Bliss.

Singles Match
Mojo Rawley vs No Way Jose

Zwycięzca: Mojo Rawley

Na backstage’u Seth Rollins rozmawia z Jinderem Mahalem:

Po przyjściu na ring, Seth Rollins konfrontuje się słownie z Dolphem Zigglerem, jednak w pewnym momencie Drew McIntyre wyzywa go na pojedynek. Rollins zgadza się, a my mamy zapewnioną walkę wieczoru dzisiejszego RAW!

Singles Match
Matt Hardy vs Bo Dallas

Zwycięzca: Bo Dallas

Po walce mistrzowie Tag Team zaatakowali pretendentów z Extreme Rules.

Za kulisami Bobby Lashley udziela wywiadu w którym mówi, że nie lubi i nie szanuje Romana Reignsa. To co zrobi z nim na Extreme Rules sprawi mu dużą przyjemność.

Singles Match
Ember Moon vs Liv Morgan

Zwyciężczyni: Ember Moon

Kurt Angle oznajmia Drew McIntyre’owi, że jeśli ten przegra dzisiaj z Sethem Rollinsem, na Extreme Rules będzie miał zakaz stania koło ringu.

Tag Team Match
Baron Corbin & Elias vs Finn Balor & Bobby Roode

Zwycięzcy: Baron Corbin & Elias

W biurze generalnego managera Kurta Angle’a dochodzi do spotkania Kevina Owensa z Braunem Strowmanem. GM RAW ogłasza Steel Cage pomiędzy nimi do którego dojdzie na Extreme Rules!

Za kulisami wywiadu udziela także Roman Reigns, który ma podobny stosunek jaki Lashley ma wobec niego. W niedzielę nauczy go szacunku.

Singles Match
Seth Rollins vs Drew McIntyre

Zwycięzca: Drew McIntyre

Zatem Drew McIntyre będzie mógł stać koło ringu podczas walki Rollinsa z Zigglerem o mistrzostwo Interkontynentalne na Extreme Rules!