WWE Monday Night RAW 09 grudnia 2019: Raport

Znajdujemy się w Bon Secours Wellness Arenie w Greenviille. Na show zapraszają nas Vic Joseph, Mike Rome oraz WWE Hall of Famer Jerry Lawler, który obecny jest w ringu i chce porozmawiać na temat Ruseva oraz Lany. Jerry poinformował, że po raz pierwszy będzie prowadził podpisanie umowy rozwodowej. WWE Hall of Famer przedstawił swoich gości, a Rusev wydaje się być w dobrym humorze. Lana powiedziała, że kochała Ruseva, wtedy kiedy każdy fan się od niego odwrócił, ponieważ był gruby, ale stał się kolejną statystyką, kiedy pozwolił sobie wejść do głowy. Następnie wrestlerka obwinia fanów WWE o to, że ich małżeństwo się rozpadło. Po chwili Rusev poprosił swoją żonę o, to aby się uspokoiła po czy prezentuje nam materiał wideo z zeszłotygodniowego aresztowania. Niespodziewanie Lana rozpłakała się, a to nie wpłynęło w żaden sposób na Ruseva, który chce przejść do sedna sprawy i podpisał dokumenty rozwodowe. Lana nazwała swojego byłego partnera przegrywem, po czym podpisała dokument rozwodowy, ale Rusev czeka na złożenie podpisu, ponieważ chce jeszcze jednej walki z Bobbym, który przybył do ringu. Lashley powiedział, że to niedorzeczne, ponieważ jest zmęczony tym, że Rusev próbuje żartować z siebie oraz Lany i dodał, iż po tym absurdalnym rozwodzie poprosi Lanę o rękę. Rusev odpowiedział, iż nie obchodzi go to, ponieważ Lana jest złą kobietą, po czym dodał, że za chwilę podpisze dokumenty rozwodowe, o ile będzie mógł w dowolnych dniu oraz dowolnym czasie zawalczyć z Bobbym. Po złożeniu podpisu doszło do brawlu między wrestlerami, który zakończył się zwycięsko przez Ruseva.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Kevinem Owensem odnośnie zeszłotygodniowego ataku ze strony The Authors of Pain. Kevin odpowiedział, że został zaatakowany, ponieważ kazał im to zrobić Seth Rollins. Owens dodał, iż AOP wykonują brudną robotę za byłego mistrza Universal. Kevin dodał, że zamierza skupić się na poszukiwaniach Akama oraz Rezara, ponieważ chce zemsty, Przy nim zatrzymał się WWE United States Champion Rey Mysterio, który poinformował, że gdyby ten potrzebował pomocy, to chętnie mu pomoże. Kevin podziękował za propozycję, ale stwierdził, że nie chce, aby Rey się w to angażował, po czym odszedł.

Single Match
Matt Hardy vs. Drew McIntyre

Zwycięzca: Drew McIntyre

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Charlotte Flair, która w zeszłym tygodniu przegrała z The Kabuki Warriors w Handicap Matchu. Na zapleczu widzimy Charlotte rozmawiającą z RAW Women’s Champion Becky Lynch odnośnie tego, że się nie lubią, ale bardziej niż za sobą, nie przepadają za Asuką i Kairi Sane. Becky poinformowała, że dzisiaj to ona zmierzy się z nimi w Handicap Matchu. Charlotte życzyła jej powodzenia, po czym poszła dalej.

Po krótkiej przerwie na zapleczu widzimy spacerującego Kevina Owensa, który szuka członków AOP. W między czasie przepytuje kilku pracowników WWE oraz Mojo Rawleya, który wyśmiał swojego kolegę z firmy.

RAW Tag Team Titles Match: The Street Profits vs. The Viking Raiders

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Po walce na arenie pojawił się Seth Rollins, który stwierdził, że nie lubi przerywać i pojawiać się w taki sposób, ale musi się czymś zająć. Dodał, że będzie wdzięczny jeśli wszyscy pozostaną na miejscu, do momentu aż czegoś nie ogłosi. Seth wspomniał o tym, że ma niedokończone sprawy z AOP i nie obchodzi go to, czy złamią mu rękę, czy też nie, ale on chce walki z nimi tu i teraz. Do ringu przybył Kevin Owens, który powiedział, że przyrząd jaki ma ze sobą jest dla AOP, których nie ma na RAW, o czym Seth doskonale wie. Kevin zapytał Rollinsa , kiedy Akam i Rezar będą w arenie, ponieważ chce wymierzyć sprawiedliwość całej trójce. Na telebimie widzimy przybywających członków AOP do areny.

Po krótkiej przerwie wracamy do ringu, gdzie Rollins ostrzega Owensa, ponieważ AOP zamierzają skopać mu tyłek, a on nie ma z nimi żadnego powiązania, po czym opuścił ring. Na telebimie pojawili się Akam oraz Rezar, który powiedział kilka słów w swoim ojczystym języku. Do ringu przybyli Mojo Rawley oraz Sami Zayn, który widzi, że wszyscy są zaskoczeni jego obecnością, ponieważ jest gwiazdą SmackDown, ale udało mu się uzyskać licencję, dzięki której może swobodnie poruszać się między tygodniówkami. Sami powiedział, że doskonale zna Kevina, ale uderzenie Mojo w twarz było niestosowne i nie może mu pomóc, dopóki nie przyzna, że się mylił w obecności wszystkich ludzi z gromadzonych na arenie. KO rzucił się na Mojo Rawleya atakując go, po czym do ringu wbiegli sędziowie sprawdzając, czy nic groźnego nie stało się z Rawleyem.

Single Match
Aleister Black vs. Akira Tozawa

Zwycięzca: Aleister Black

Na zapleczu Charly Caruso ma zamiar przeprowadził wywiad z Humberto Carrillo, ale na jej drodze stanęła Zelina Vega oraz Andrade, który powiedział, że nie jest szczęśliwy, dodają kilka słów w swoim języku ojczystym.

Single Match
Andrade vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca: Humberto Carrillo

Na zapleczu obecny jest Rey Mysterio, który powiedział, że WWE United States Titles jest dla niego bardzo ważny, a jeśli AJ Styles będzie wystarczająco silny, aby go pokonać, to będzie pierwszym, który pogratuluje swojemu rywalowi i poda mu rękę. Rey obiecał, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby udowodnić, że jest godny nazywaniem się US Championem.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał promujący drugi odcinek “Broken Skull Sessions” z udziałem WWE Hall of Famerów Steve’a Austina i Billa Goldberga.

Na zapleczu widzimy Kevina Owensa wciąż szukającego członków The AOP. Jeden z pracowników WWE poinformował Owensa, że widział braci kierujących się do furgonetki zaparkowanej na zewnątrz.

Single Match
Buddy Murphy vs. Zack Ryder

Zwycięzca: Buddy Murphy

Na zapleczu widzimy zbliżającego się Kevina Owensa do furgonetki, ale w tym momencie został zaatakowany przez członków The Authors of Pain, który po raz kolejny poradzili sobie z byłym mistrzem WWE Universal. Niespodziewanie z furgonetki wysiadł Seth Rollins, który przeprosił Kevina za, to że musiało dojść do takiej, a nie innej sytuacji.

Do ringu przybył Seth Rollins, który powiedział, że od dłuższego czasu zastanawiał się nad tym, co chcą od niego fani WWE i coś poszło nie tak, więc próbuje się dowiedzieć dlaczego tak się stało. Rollins dodał, że robi wszystko dobrze, walczy z urazami, kładzie wszystko na szali, kiedy wchodzi do ringu. Seth dodał, że powiedział wszystkim prawdę, która nie była wystarczająco dobra, więc Kevin Owens jest kłamcą, ponieważ próbował mu udowodnić, że ma powiązanie z AOP. Na zakończenie segmentu potwierdził, że jest liderem The AOP, ponieważ oni go rozumieją. Po tych słowach bracia dołączyli do Rollinsa, który podał im mikrofon i usunął się do tyłu.

2-on-1 Handicap Match: The Kabuki Warriors vs. Becky Lynch

Zwyciężczyni: Becky Lynch przez DQ

Na backstage’u widzimy AJ Stylesa, który powiedział, że on zamierza odebrać Reyowi tytuł US, a później jego przyjaciele odzyskają RAW Tag Team Titles z rąk The Viking Raiders. Styles dodał, że jeśli Randy Orton będzie próbował ingerować w jego walkę, to OC go skrzywdzą dziś, albo jutro.

Niespodziewanie Charlotte Flair jest w pokoju Becky Lynch, a następnie udała się do korytarza, w którym została zaatakowana przez Asukę i Kairi Sane. Wrestlerki użył stalowego krzesła.

Single Match
Erick Rowan vs Lokalny wrestler

Zwycięzca: Erick Rowan

Po przerwie Charly Caruso poinformowała, że Charlotte Flair i Becky Lynch wyzwały The Kabuki Warriors do walki podczas TLC.

Jak się okazuje, The Street Profits potwierdzili, że na TLC odbędzie się TLC Match o pasy tag teamowe z udziałem obecnych mistrzyń i Charlotte Flair & Becky Lynch. Panowie następnie rozmawiali na temat walki z udziałem The Miza oraz Braya Wyatta, przy czym żartowali z USA Network nadających The Fiend & Abby The Witch oraz The Miz & Mrs Show.

WWE United States Title Match: AJ Styles vs. Rey Mysterio

Zwycięzca: Rey Mysterio

Pod koniec walki zjawił się Randy Orton rozpraszając uwagę AJ Stylesa, co wykorzystał Rey Mysterio. Tym akcentem zakończyliśmy ostatnie RAW przed TLC.