WWE Monday Night RAW 06 lipca 2020: Raport

Znajdujemy się w WWE Performance Center. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Byron Saxton oraz Samoa Joe.

Do ringu przybył obecny WWE Champion Drew McIntyre, który został przywitany przez wszystkie obecne osoby na widowni. Mistrz przywitał się ze wszystkimi i powiedział, że na Extreme Rules będzie walczył z Dolphem Zigglerem w The Horror Show. Po chwili na arenie zjawił się Show Off twierdząc, iż zastrzeżenie w ich walce jest…….tajemnicą. Dolph dodał, że byłby frajerem, gdyby powiadomił swojego rywala o warunkach pojedynku. Dolph zaprosił do ringu osobę, która w przeszłości była źle traktowana przez mistrza WWE, a taką osobą był Heath Slater. Komentatorzy przypomnieli, że były członek 3MB w ostatnim czasie został zwolniony przez firmę. Na arenie pojawił się Slater mówiąc, iż zna Drew od ponad dekady i obaj nie cofną się przed niczym. Zwolniony wrestler wspomniał moment, kiedy w kwietniu siedział w domu ze swoją rodziną oglądając zwycięstwo Drew w starciu z Brockiem Lesnarem podczas WrestleManii 36. Slater wyjawił, że prawdopodobnie po raz pierwszy dzieci widziały go płaczącego ze szczęścia. W późniejszej części segmentu Slater opowiedział o tym, w jaki sposób Drew został zwolniony przez firmę wiele lat temu, ale to nie przeszkodziło im w utrzymaniu dobrego kontaktu, ponieważ są braćmi, ale gdzie był, kiedy go zwolniono w kwietniu? Heath dodał, że od kwietnia nie rozmawiali ze sobą, oczywiście nie liczy programu The Bump, w którym obaj wystąpili. Po tych słowach Slater zdjął okulary twierdząc, że to może być jego ostatni szansa, więc zamierza z niej skorzystać i prosi swojego przyjaciela o walkę, po czym upuszcza mikrofon i przenosimy się na przerwę.

Single Match
Drew McIntyre vs Heath Slater

Zwycięzca: Drew McIntyre

Po pojedynku zdenerwowany Drew krzyczy na Zigglera maszerując na zaplecze. Niespodziewanie Slater został zaatakowany przez Zigglera, któremu na ratunek przybył WWE Champion. Drew chce konfrontacji z Dolphem w tym momencie, ale Show Off wykazał się sprytem prosząc rywala o cierpliwość do Extreme Rules.

Na zapleczu Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z WWE Women’s Tag Team Champions – Sasha Banks oraz SmackDown Women’s Champion Bayley. Wrestlerki przerwały wypowiedź Schreiber pytając ją, o to dlaczego miałyby odpowiadać na pytania, skoro mogą iść do ringu i porozmawiać z całym światem. Mistrzynie udały się do ringu, a przy Schreiber zjawiła się również WWE RAW Women’s Champion Asuka, której nie spodobało się, to co miało miejsce przed chwilą.

Po krótkiej przerwie powracamy do ringu, na którym stoją WWE Women’s Tag Team Champions Sasha Banks oraz Bayley.

Wrestlerki wypowiadają się na temat prowadzenia trzech programów, byciu na szczycie oraz bezsenności. Bayley dodała, że sprawiają, iż wygląda to ta łatwo, że niektóre owce próbują iść taką samą drogą. Bayley wspomina najbliższe starcie RAW Women’s Champion Asuki z Nikki Cross do którego dojdzie na Extreme Rules. Następnie do ringu wkroczyła mistrzyni kobiet czerwonego brandu wyśmiewając się z Banks oraz Bayley. Asuka stwierdziła, że Sasha nie jest wystarczająco dobra, aby stać się 2 Belts Banks. Mistrzyni RAW dodała, że Bayley nie jest gotowa na konfrontację z ASUKĄ. Po raz pierwszy od czerwca na arenie zjawiła się również Kairi Sane. Kabuki Warriors maszerują do ringu.

Single Match
Kairi Sane vs. Sasha Banks

Zwyciężczyni: Kairi Sane przez DQ

Po walce zakończyliśmy brawl zwycięstwem The Kabuki Warriors.

Komentatorzy zaprosili nas na najbliższy odcinek The Kevin Owens Show z udziałem Setha Rollinsa. Po tych słowach otrzymaliśmy krótki materiał wideo ze zwycięskiej walki Rollinsa i Murphy’ego z Blackiem i Carrillo.

Na zapleczu obecni są The Viking Raiders, do których zbliżył się Big Show, ponieważ lubi zabawę, ale dzisiejsza noc będzie inna. Erik obiecuje, że nalot rozpocznie się w momencie, kiedy wejdą na ring.

Czas na The Kevin Owens Show, którego gospodarzem jest Kevin Owens. Wrestler zaprosił wszystkich na kolejny odcinek show wspominając o tym, że on oraz jego gość w przeszłości mieli ze sobą na pieńku. Wielki śmieć, bo tak Setha Rollinsa nazwał KO przybył do ringu razem z Buddym. Owens powiedział, że od WrestleManii 36 sprawy nie układają się dobrze, a ich historia nie jest dobra, ale mimo wszystko ma mu coś do powiedzenia upamiętniając ich moment z kwietniowego PPV. Rollins rozwinął prezent i znalazł koszulkę KO Mania, taką jaką miał na sobie KO pokonując Setha na WrestleManii. Rollins powiedział, że pojawił się tutaj, po to aby wykorzystać program do zwrócenia się w kierunku Reya Mysterio, który został oczyszczony. Seth wyzwał wrestlera z Meksyku do walki podczas Extreme Rules, gdzie będą mogli się zająć niedokończonymi sprawami. Niespodziewanie na arenie ze swoim synem zjawił się Rey, który stwierdził, że Owens nie zakocha się w BS Rollinsa, jednocześnie przyjmując wyzwanie do walki na Extreme Rules, gdzie poleje się krew. Rollins stwierdził, że mieli stoczyć tag team match, ale partner Reya jest nieobecny więc mogą walczyć 2-on-1 handicap match. Owens przerwał wypowiedź informując Setha, że chętnie połączy siły z Reyem i to właśnie on będzie partnerem Mysterio w zbliżającej się konfrontacji.

Seth Rollins and Murphy vs. Rey Mysterio and Kevin Owens

Zwycięzcy: Rey i Kevin

Po walce Rey ogłosił, że na Extreme Rules odbędzie się stypulacja Eye For An Eye, ponieważ jakiś czas temu Seth próbował pozbawić go wzroku.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Gdzie jest Shayna Baszler?, nowy wygląd pasa WWE United States Championship, była gwiazda WWE w ciąży!

W ubiegłym tygodniu MVP pokonał WWE United States Championa Apollo Crewsa w non-title matchu za sprawą ingerencji Lashleya. Charly Caruso wspomnina ubiegłotygodniowe wydarzenie prosząc MVP I Lashleya o komentarz. Bobby powiedział, że Crews został złamany pod względem mentalnym, fizycznym oraz duchowym, więc to tylko kwestia czasu, kiedy zakończy się jego panowanie. MVP dodał, że zamierzają dyskutować o przyszłyści US Title.

Po krótkiej przerwie w ringu obecni są Bobby Lashley oraz MVP.

MVP wyjawił, że zamierza wyzwać Crewsa do walki podczas Extreme Rules, gdzie na szali zostanie postawiony WWE US Title. MVP ujawnił nowy projekt US Title mówiąc o wprowadzeniu go, kiedy zostanie mistrzem. Na arenie zjawili się Cedric Alexander oraz Ricochet, który stwierdził, że Apollo wkrótce powróci i położy kres żałosnej fantazji MVP’iego, ale nadszedł czas na rewanż, więc wyzywają wrestlerów stojących na ringu do walki drużynowej.

Tag Team Match
Ricochet i Alexander vs MVP i Bobby Lashley

Zwycięzcy: MVP i Bobby Lashley

Następnie widzimy wydarzenia, które doprowadziło do six man tag team matchu. Na zapleczu Angel Garza oraz Zelina Vega podeszli do Andrade, ale ten nie był zainteresowany rozmową z nimi. Następnie pojawili się Ric Flair, Randy Orton twierdząc, że szanuje obu wrestlerów, ponieważ są utalentowanym pokoleniem, ale jeśli spieprzą sprawę na ringu, to nie zawaha się przedstawić ich Legend Killerowi.

Big Show and The Viking Raiders vs. Randy Orton, Andrade and Angel Garza

Zwycięzcy: Randy Orton, Andrade and Angel Garza

Na zapleczu The IIconics rozmawiały o tym, jak niedobrą osobą jest Ruby Riott. Niespodziewanie do segmentu włączyła się Ruby sugerując, że nigdy w przeszłości nie miała problemu z IIconics, ale teraz denerwuje się, ponieważ nie wie, gdzie jest Liv Morgan.

Na zapleczu MVP rozmawia z Alexanderem. MVP stwierdził, że jest pod wrażeniem umiejętności Cedrica, ale nie rozumie, dlaczego się powstrzymuje i jest zadowolony z bycia partnerem Ricocheta. Cedric widzi, co MVP próbuje zrobić, ale nie skupia się na jego słowach. MVP stwierdził, że on oraz Lashley zajmują się problemami i odchodzi na zaplecze.

Ruby Riott vs. Billie Kay

Zwyciężczyni: Billie Kay

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Sashą Banks oraz Bayley pytając wrestlerki o możliwość tag team matchu o tytuły mistrzowskie kobiet na przyszłotygodniowym RAW. Bayley wyśmiała Asukę, a Sasha dodała, że The Kabuki Warriors muszą się przyzwyczaić do tego, że już nigdy nie zostaną mistrzyniami.

Bayley vs. Asuka

Zwyciężczyni: Asuka

Po walce widzimi Nikki Cross celebrującą zwycięstwo Asuki w starciu z Bayley. Tym akcentem kończymy RAW.