WWE Hall of Famer Edge docenia wielki wpływ Reya Mysterio, Matt Taven o swoim statusie względem ROH

» WWE Hall of Famer Edge wystąpił w The Kurt Angle Show, gdzie pochwalił Reya Mysterio, który jego zdaniem nie otrzymuje tak wielkiego zaufania, na jaki zasługuje.

Rey Mysterio jest doceniany, ale nie w taki sposób, jak to powinno wyglądać. Nie wiem, czy po przejściu na emeryturę zostanie w pełni doceniony. Z pewnością fani zaczną się zastanawiać, co by było gdyby Rey pojawił się na show. Koledzy z branży wrestlingowej doceniają go bardziej niż ktokolwiek, ponieważ w pełni rozumieją jego starania. Ten koleś ze względu na swój styl sprawił, że wrestling jest postrzegany w zupełnie inny sposób. To co zrobił z Romanem Reignsem podczas Hell in a Cell było wspaniałe. On jest żywą legendą i fani pewnego dnia zrozumieją, jak wyjątkowym facetem jest Rey Mysterio. Pomyśl o wszystkich przeszkodach, jakie musiał pokonać ten mały facet, aby zmienić postrzeganie wrestlerów swoich gabarytów. Nie wydaje mi się, aby bez pomocy Reya, Daniel Bryan mógł się przebić w WWE.

» Matt Taven wystąpił w jednym z odcinków The Wrestling Inc. Daily, w którym wypowiedział się na temat swojego statusu względem Ring of Honor.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE SmackDown 10.12.2021: Raport z gali

Mam jeszcze wiele czasu. Oczywiście w pewnym sensie występują liczne ograniczenia, ale mój kontrakt jeszcze obowiązuje. Pozwolą nam wrócić, pracować na scenie niezależnej, gdzie wyrobiłem sobie nazwisko. W branży wrestlingowej działam od wielu lat, więc widziałem już bardzo wiele rzeczy. W trakcie pandemii Sinclair oraz Ring of Honor zaopiekowali się nami. Przez pięć miesięcy nic dla nich nie zrobiliśmy. Żadnego tapingu telewizyjnego, ani występu. Staraliśmy się, jak najwięcej materiałów przekazywać z domu. Taki rozwój sytuacji nie był dla mnie zaskoczeniem. Od dawna zastanawiałem się, jak wygląda sytuacja Ring of Honor. Powiedziano nam, że w przyszłości będziemy mogli pracować w firmie, ale nie wiadomo, jaka ona będzie. To ciężka sytuacja, ponieważ nie wiesz, czy możesz wiązać jakiekolwiek nadzieje z nowym startem. Niestety, ale taka jest branża wrestlingowa.