WWE Friday Night SmackDown 10 kwietnia 2020: Raport

Pora na pierwszy epizod Friday Night SmackDown po WrestleManii. To właśnie dziś w Performance Center Braun Strowman zamierza celebrować swój nowo zdobyty tytuł. Ponadto czeka nas rewanż o mistrzostwa Tag Team kobiet pomiędzy Alexą Bliss i Nikki Cross, a The Kabuki Warriors.

 

Show rozpoczyna właśnie Braun Strowman, który wykorzystał okazję jaka mu się przytrafiła na WrestleManii. Dalszą przemowa zostaje jednak przerwana przez Shinsuke Nakamurę, który również pragnie wykorzystać swoją szansę. Pamięta w końcu świetnie jak to w ostatniej konfrontacji z Braunem wraz z Zaynem i Cesaro pokonali mistrza Universal, który obiecuje, że odwdzięczy się Japończykowi niedługo. Przy ringu pojawia się Szwajcar, który powoduje rozproszenie Strowmana wykorzystane przez Nakamurę do podstępnego ataku.

 

Tag team match for the WWE Women’s Tag Team Championship

The Kabuki Warriors vs. Nikki Cross & Alexa Bliss

Zwyciężczynie – Nikki Cross & Alexa Bliss

 

Na trybunach zjawia się Elias, który pragnie zaśpiewać dla nas piosenkę. W jej trakcie dowiadujemy się, że teraz na swoim celowniku upatrzył sobie walizkę Money In The Bank.

Na arenie zjawiają się Dolph Ziggler i Sonya Deville, którym przerywa Tucker ukazujący wspólne zdjęcia  Mandy i Otisa. Oznacza to, że jeżeli oni są zajęci to pozostało mu wyrównać rachunki z Zigglerem za wydarzenia z zeszłego tygodnia SmackDown.

Singles Match

Dolph Ziggler vs. Tucker

Zwycięzca – Dolph Ziggler

 

W ringu witają nas John Morrison i The Miz w nowym epizodzie The Dirt Sheet, w którym mają oni do przedstawienia – pomimo nieprzyjemnego okresu dla świata – kilka dobrych wiadomości. Po pierwsze John w pojedynkę obronił mistrzowskie pasy na największej gali w roku natomiast A-Lister jest pierwszym zawodnikiem, który obronił tytuł Tag Team SmackDown bez wychodzenia z domu. Następnie panowie wymieniają kolejne wydarzenia z WrestleManii oraz śpiewają nam ich najnowszy okryty już jednak złotem utwór. Przerywają im jednak The Usos, którzy liczą na kolejną okazję na zdobycie mistrzostw. Do towarzystwa dołączają The New Day, którzy zostali poinformowani, że za tydzień czeka nas starcie The Miza, Big E oraz Jey’a Uso o pasy Tag Team.

 

          Tag Team Match

Lucha House Party vs. Forgotten Sons

Zwycięzcy – Forgotten Sons

 

Na backstage’u mistrzynie Tag Team spotykają Carmellę i Danę Brooke, które nie miały żadnej walki na WrestleManii dlatego teraz chciałyby zmierzyć się o tytuły. Po krótkiej naradzie Nikki Cross zgadza się na taką propozycję.

 

W ringu znajduje się Sasha Banks wraz z Bayley, która ostrzega, że jest na SmackDown nietykalna. Nikt nie będzie w stanie odebrać jej mistrzostwa. Odmienne zdanie ma jednak Tamina, która pojawia się na arenie. Proponuje ona walkę 1 na 1 o tytuł. Niespodziewanie Bayley zgadza się na taką propozycję. Stawia ona jednak jeden warunek – pierw musi się ona uporać z Sashą, która wyraźnie nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

 

Singles Match

Sheamus vs. Cal Bloom

Zwycięzca – Sheamus

 

Singles Match

Braun Strowman – Shinsuke Nakamura

Zwycięzca – Braun Strowman

Po walce na telebimie pojawia się Bray Wyatt, który uważa, że Braun odwrócił się od swojego mistrza i mentora. Z początku zamierza on przebaczyć mu zdradę jednak maskotki z Firefly Fun House odradzają mu to. Strowman ma coś co należy do niego – tytuł Universal i pragnie go teraz odzyskać. W celu dokonania tego, jako że to Bray sprowadził mistrza do tego biznesu, musi on teraz się go pozbyć. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Friday Night SmackDown.