WWE Fastlane 2019: Wyniki na żywo

» Zapraszamy do czytania wyników WWE Fastlane 2019, która odbywa się w Quicken Loans Arena w Cleveland, Ohio. Ten post będzie aktualizowany na biężąco.

The New Day (Big E i Xavier Woods) def. Shinsuke Nakamura i Rusev (Lana jako manager)

The Usos (Jey i Jimmy Uso) (c) def. Shane McMahon i Miz – WWE SmackDown Tag Team Championship Match – Po walce Shane zaatakował Miza, przechodząc heel turn.

Asuka (c) def. Mandy Rose – WWE Smackdown Women’s Championship Match – Rose po walce obwiniała Sonyę o przegraną, razem szły w stronę backstage’u sprzeczając się.

Promo z The New Day i Vince McMahon – WWE Championship Match zmienił się w Triple Threat: Daniel Bryan (c) vs Kevin Owens vs Kofi Kingston

Korzystając z tego, że Big E i Xavier Woods nie mogą być przy ringu Vince McMahon podjął decyzję, którą announcerowi przekazał pracownik techniczny: Walka o WWE Championship została przeniesiona na później. Walka trwająca teraz to Handicap Match: The Bar vs Kofi Kingston – Sheamus i Cesaro będą na raz w ringu.

Podczas walki Big E i Xavier Woods nie mogli wytrzymać już masakry, którą The Bar sprawiało Kofiemu i wybiegli w stronę ringu, jednak przeszkodził im Nakamura i Rusev.

The Bar (Sheamus i Cesaro) def. Kofi Kingston

Promo Eliasa – zaśpiewał piosenkę wyśmiewającą The New Day, a także ostatnie wydarzenia związane z Kofim.

The Revival (Dash Wilder i Scott Dowson) (c) def. Ricochet i Aleister Black oraz Bobby Roode i Chad Gable – WWE Raw Tag Team Championship Match – po walce doszło znów do walki, z której zwycięsko wyszli Ricochet i Aleister Black

Samoa Joe (c) def. Rey Mysterio, Andrade i R-Truth – WWE United States Championship Match

The Boss ‘n’ Hug Connection (Bailey i Sasha Banks) (c) def.  Nia Jax i Tamina – WWE Women’s Tag Team Championship Match – po walce doszło do “pojedynku” Nia Jax i Tamina z Beth Phoenix – zwycięsko wyszła Nia i Tamina.

WWE Championship Match pozostał Triple Threatem, zamiast Kofiego Kingstona wyszedł do ringu Mustafa Ali. Aktualizacja: Oficjalnie Mustafa Ali jest trzecim zawodnikiem. WWE Championship Match: Daniel Bryan (c) vs Kevin Owens vs Mustafa Ali. Publiczność chantuje ‘We Want Kofi’.

Daniel Bryan (c) def. Kevin Owens i Mustafa Ali – WWE Championship Match – Po walce Mustafa Ali został zaatakowany przez Rowana.

Becky Lynch def. Charlotte Flair (via DQ) – dzięki interwencji Rondy Rousey Becky Lynch zostaje dodana do walki na WrestleManii!

Promo Eliasa – zaśpiewał piosenkę, oczywiście negatywną, o Becky Lynch oraz o main evencie, czyli walce The Shield. Elias pochwalił, że nikt nie przerywał mu jego koncertów, co według niego potwierdza, że Cleveland to najgorsze miasto do hostowania ostatniej gali przed Wrestlemanią. Gdy Elias już się żegnał do ringu wyszła Lacey Evans, tylko po to, by zobaczyć… RKO OUTTA NOWHERE! Randy Orton! I… PHENOMENAL OUTTA NOWHERE! AJ Styles atakuje Ortona!

The Shield (Roman Reigns, Seth Rollins i Dean Ambrose) def. Baron Corbin, Bobby Lashley i Drew McIntyre

 

Dziękujemy, że byliście z nami! Mamy nadzieję, że Fastlane Wam się podobało!