WWE Superstars – 30/09/2016 – Raport

Ostatnie Superstars w Wrześniu czas zacząć!
Gala nagrana w U.S. Bank Arena – Cincinnati, Ohio komentują Tom Phillips oraz Corey Graves.
Rozpoczynamy walką Sami Zayn vs Curtis Axel (po raz 3 na Superstars)

Walka numer 1: Sami Zayn vs Curtis Axel
Wszystkie poprzednie 3 pojedynki padły łupem Samiego.
Wyrównana walka z początku, w trakcie której Curtis wykręca rękę rywala, jednak Sami kontruje wykonując Wrist lock Takedown – 1 Count. Curtis wychodzi poza ring, i nieśpiesznie do niego wraca. Nadal by nie wrócił, jednak Zayn naciągnął 3 linę, a trzymający ją Axel po prostu wleciał przez nią do ringu. Po dłużej chwili także 3x Arm Drag, po trzecim zapięty dźwignia na ramię. Curtis sprowadza rywala do narożnika, a tam Sami kontruje Chopa, wykonując dwa swoje. Irish Whip, jednak Axel znowu wychodzi poza ring. W tym momencie Sami wyszedł po rywala, ale Curtis chwycił nogi rywala, takim sposobem kontrolując przebieg pojedynku. Dropkick od Axela, a po kilku ciosach dokłada Side Slam Backbreaker – 2 Count. Key Lock od Curtisa, który jednak został szybko zerwany, lecz syn Mr. Perfecta w ramach zemsty wykonuje 2x Corner Clothesline. Trzecia próba się nie udała, gdyż tę Sami skontrował na Turnbuckle Exploder Suplex. Helluva Kick trafiona! – 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Sami Zayn – 4:40 Meeeh. Nic ciekawego krótko mówiąc. 1/10

Dzisiaj w Main Evencie Neville vs Jinder Mahal
Pasmo powtórkowe

Main Event: Neville vs Jinder Mahal
Początek widowisko stojący pod znakiem licznych kontr. Na macie pierwszy znalazł się Mahal po przyjęciu na siebie akcji Drop Toe Hold. Chwila przerwy u Mahala który stanął sobie przy linach i wracamy do akcji. Side Headlock przemieniony po chwili w Shoulderblock. Back Suplex od Mahala, jednak Neville upada bezpośrednio na twarz. Porcja dodatkowych ciosów, ale w narożniku Neville przeskoczył nad rywalem, w narożniku naprzeciwko wymierzył Big Boot oraz Second Rope Hurricanrana. Neville już szykował się pod akcję ponad linami, ale Mahal klepnął sobie przy barierkach, sygnalizując że ma dosyć.
Idziemy na reklamy

Po reklamach w ataku Neville który po dwóch Chopach nadział się na Flapjack na liny. Pomimo tego Neville zdołał skontrować szarżę Jindera który wyleciał za liny. Neville nie trafia z Baseball Slidem, wobec czego Mahal chwyta rywala i dwukrotnie wbija go w krawędź ringu – raz brzuchem, raz plecami. W ringu uzyskałz tego 2 Count. Po kilku ciosach Hindus zakłada dźwignię na ramię rywala, trzymając go także za twarz. Gdy tylko Adrian się uwolnił szybko został sprowadzony na matę. Gdy wstawał został brutalnie wepchnięty w narożnik przez biegnącego rywala – 2 Count.
Kolejna porcja obijania Brytyjczyka, jednak ten wydostaję się a także kontruje Crucifix Pin’em – 2 Count.
Znikąd Superkick od Mahala – 2 Count. Kolejna porcja bezcelowego obijania rywala. Po niezliczonej ilości ciosów dawny mistrz NXT kontruje kolejnego stompa rywala wystawiając nogi na które Hindus się nadział. To pozwoliło ruszyć Adrianowi z kontrą. Porcja ciosów poprawiona została 3 kopniakami od Nevilla, które zwieńczył Running Low Single Leg Dropkickiem. Ale to nie koniec akcji, gdyż The Red Arrow rusza z akcją Corner, ale trafia na Big Boot. Już po chwili kolejna akcja Mahala, tym razem Tilt a Whirl Powerslam – 1..2.. Kick out! Mocno sfrustrowany Hindus wchodzi na drugą linę z zamiarem akcji z tejże liny, lecz w powietrzu napotkał na Superkick od Nevilla. Idziemy po Red Arrow, który skutecznie został wykonany – 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Neviile – 8:00 (Pokazane) Takiej bryndzy nie dostaniecie nawet w górach. Walka ta była kiepska, lecz nie tragiczna. Mówiąc szczerze nie spodziewałem się fajerwerków po tej walce, i chociaż nie ma rozczarowania, albo czegoś w tym stylu. Walka na 1/10  

Widzimy się za tydzień 🙂