Women’s Royal Rumble Match wkrótce, Brock Lesnar faworytem do zwycięstwa, Jay Lethal w Global Force Wrestling

» Wszystko wskazuje na to, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment poważnie rozważają nad zorganizowaniem pierwszego Royal Rumble Matchu z udziałem kobiet, który miałby się odbyć podczas przyszłorocznej gali PPV Royal Rumble. Kolejnym pomysłem jaki pojawia się w świecie WWE jest zorganizowanie turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic, ale tylko i wyłącznie z udziałem kobiet, który miałby pojawić się w przyszłym roku w sieci WWE Network.

» Według bukmacherów zdecydowanym faworytem do zwycięstwa na gali Great Balls of Fire jest Brock Lesnar, który będzie bronił WWE Universal Championship w starciu z Samoa Joe. A według Was kto pojawi się na Monday Night RAW z pasem mistrzowskim?

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że podczas ostatnich tapingów telewizyjnych Global Force Wrestling na zapleczu pojawił się Jay Lethal jednak na obecną chwilę nie wiadomo, czy Jeff Jarrett ma jakieś plany związane z tym zawodnikiem, czy było to jednorazowe wystąpienie. A czym według Was Jay Lethal jest potrzebny w federacji Jarretta?