Wielkie nazwiska ogłoszone na G1 Climax 29, Mickie James na temat Superstar Shake-Up, Joey Ryan o osobach chcących rozpocząć przygodę w wrestlingu

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła listę czterech uczestników pierwszego dnia G1 Climax 29, który odbędzie się 6 lipca w American Airlines Center w Teksasie. Pierwszym z nich jest IWGP Heavyweight Champion Kazuchika Okada, drugi to IWGP Intercontinental Champion Kota Ibushi, trzecim jest Tetsuya Naito, a ostatni to Jay White. Ta czwórka była obecna także na wydarzeniu organizowanym przez ROH & NJPW G1 Supercard w Madison Square Garden:

» WWE Women Mickie James za pośrednictwem Twittera podzieliła się swoim zabawnym pomysłem dotyczącym zbliżającego się WWE Superstar Shake-Up. Wrestlerka wspomniała, że chciałaby nosić koszulkę kozzie z napisem “Monday Night Milf” oczywiście gdyby udało jej się pozostać na RAW:

» Joey Ryan udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat osób, które chcą rozpocząć przygodę z wrestlingiem:

“Jeśli zaczynasz od początku, to polecam znaleźć trenera, który byłby w miejscach, do których ty chciałbyś/chciałabyś się udać. Oczywiście, to nie decyduje o tym, że znajdziesz się w tych miejscach, ponieważ liczy się twoja praca, twoja marka. Jeżeli masz kogoś, kto może doprowadzić Cię do tych miejsc, to jesteś szczęściarzem i na pewno uda Ci się osiągnąć zamierzony cel”.