Wielkie kontrowersje z udziałem Sashy Banks i Naomi! WWE wydaje oświadczenie: „Monday Night Raw to reżyserowany program telewizyjny, którego bohaterowie mają spełniać wymagania zawarte w kontraktach”

W trakcie trwania ostatniego Monday Night RAW, w Internecie pojawiały się informacje o sytuacji panującej za kulisami. Ta jak się okazało, nie była za ciekawa, ale zacznijmy od początku…

Program rozpoczął się od ogłoszenia kilku walk, w tym Six Pack Challenge Matchu o miano pretendentki do tytułu RAW Women’s Championship. Udział w nim miały wziąć mistrzynie kobiet Tag Team – Naomi i Sasha Banks, Asuka, Becky Lynch, Doudrop oraz Nikki A.S.H.. Zwyciężczyni miała zawalczyć z Biancą Belair na gali Hell in a Cell.

Jednakże, jeszcze na początku RAW, dostaliśmy informację o nagłej zmianie. Ostatecznie Adam Pearce zamienił te starcie na pojedynek między Becky Lynch a Asuką, zachowując koncepcję #1 Contenders Match. Nie podano przy tym jednak żadnych konkretnych informacji o przyczynie takiej zmiany.

W social mediach pojawiały się za to doniesienia z różnych portali branżowych. PWInsider po raz pierwszy poinformował o problemach Sashy Banks z pomysłami creative teamu na ówczesny wieczór. Ponoć zawodniczka poprosiła o spotkanie z Vincem McMahonem, a kiedy już do tego spotkania doszło, miało ono nie pójść po myśli Sashy. W rezultacie, mistrzyni Tag Team opuściła arenę.

Jej partnerka Naomi postanowiła przyłączyć się do aktu buntu Sashy Banks i także opuściła arenę, na której odbywało się RAW. Co ciekawe, według Fightful Select, to właśnie Naomi miała wygrać wspomniany wyżej Six Pack Challenge i na Hell in a Cell zmierzyć się z Biancą.

To nie pierwszy raz, kiedy Vince McMahon i Sasha Banks nie zgadzają się co do bookingu. Wcześniej zawodniczka zdradziła, że kiedy po WrestleManii 35 poprosiła o zwolnienie z federacji, Vince poradził jej, aby zamiast tego, udała się na dłuższe wakacje.

W międzyczasie pojawiających się raportów na social mediach, WWE udostępniło na swojej stronie internetowej swoją wersję wydarzeń, będącą zarazem oficjalnym oświadczeniem w sprawie. Co ciekawe, federacja nie trzymała się przy tym kayfabe’u.

„Kiedy Sasha Banks i Naomi przybyły na arenę dzisiejszego RAW, zostały poinformowane o udziale w walce wieczoru.

Podczas transmisji, weszły do biura Johna Laurinaitisa z walizkami w ręku, położyły swoje pasy mistrzowskie Tag Team na jego biurku i wyszły.

Stwierdziły, że nie są wystarczająco szanowane jako mistrzynie. I chociaż mieli osiem godzin na próby i skonstruowanie swojej walk, twierdziły, że nie czują się nieswojo na ringu z dwoma przeciwniczkami – mimo, że miały matche w przeszłości z tymi osobami bez żadnych konsekwencji.

Monday Night RAW to reżyserowany program telewizyjny na żywo, którego bohaterowie mają spełniać wymagania zawarte w kontraktach. Żałujemy, że nie byliśmy w stanie zapewnić, zgodnie z reklamą, dzisiejszej walki wieczoru.”

WWE wspomniało również podczas transmisji RAW, że mistrzynie Tag Team opuściły budynek, a Corey Graves powiedział wprost: „Sasha i Naomi zachowały się nieprofesjonalnie i opuściły arenę”.

Póki co, obie zawodniczki nie skomentowały tego zdarzenia, jednakże niektóre osoby z branży odniosły się do sytuacji w mediach społecznościowych:


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl