Hot News: Ric Flair oficjalnie zapowiedział powrót na ring! Znamy więcej szczegółów

Ostatnio w świecie wrestlingu coraz głośniej było o rychłym powrocie 73-letniego Rica Flaira do ringu. Właściwie, sam WWE Hall of Famer chwalił się w mediach społecznościowych treningami z Jay’em Lethalem. Na umieszczanych filmach wykonywał charakterystyczne dla wrestlingu bumpy, odbijał się od lin i prezentował naprawdę świetną, jak na swój wiek, formę.

W dniu wczorajszym, Flair oficjalnie ogłosił, że 31 lipca odbędzie swoją ostatnią walkę w karierze.

Tym samym, będzie to nie tylko jego ostatni match, ale także pierwszy od września 2011 roku. Wówczas na tygodniówce IMPACT! rywalizował w 15-minutowym starciu z inną legendą, Stingiem.

Gala na której będzie można zobaczyć walkę odbędzie się w ramach popularnego eventu Starrcade zarządzanego przez Conrada Thompsona. Całość zostanie zorganizowana w Nashville, w tym samym miejscu, w którym 19 czerwca, swoje PPV – Slammiversary – zaprezentuje federacja IMPACT Wrestling. Dzień przed Starrcade, w Nashville odbędzie się z kolei WWE SummerSlam.

Choć powrót Rica Flaira na ring jest już przesądzony, pojawiły się głosy mówiące o tym, iż nie do końca jest to najlepszy pomysł. Niektóre osoby z branży wprost krytykują ideę sugerując się wcześniejszymi problemami zdrowotnymi Flaira. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie to tradycyjny match 1 vs 1, a walka z udziałem sześciu gwiazd.

Dave Meltzer przekazał, że po rozmowie z Ricem Flairem wnioskuje, iż będzie to Six Man Tag Team Match. Do Rica Flaira dołączą aktualni mistrzowie ROH World Tag Team – FTR, a ich przeciwnikami będą Rock N’ Roll Express i „ktoś jeszcze”.

Co prawda, tajemnicze nazwisko nie zostało odkryte przez samego Meltzera, ale zrobił to portal Fightful Select. Według nich, ostatnią osobą w tej walce będzie kolejna legenda, 69-letni Ricky „The Dragon” Steamboat.

Pozostaje zatem czekać na potwierdzenie w tej kwestii. Jak mówią plotki, aktualnie wszystko w rękach prezesa AEW, Tony’ego Khana, który musiałby tylko zaakceptować występ FTR.

Przypomnijmy, że ostatnia walka w karierze Rica Flaira, odbędzie się podczas Jim Crockett Promotion’s Starrcast w Nashville, 31 lipca. Event będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem FITE TV.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl