WIELKI title change na tapingach Impact TV!

Podczas najnowszych tapingów Impact TV, które odbyły się po sobotniej gali Hard To Kill doszło do zmiany posiadacza jednego z tytułów mistrzowskich.

W trakcie nagrań Deonna Purrazzo pokonała Rok-C, dzięki czemu została nową ROH Women’s World Champion. Warto zaznaczyć, że pojedynek ten komentowany był przez Iana Riccaboniego oraz Matthewa Rehwoldta.

Wrestlerka Impact Wrestling została drugą w historii ROH Women’s World Champion. Jako pierwsza dokonała tego Rok-C wygrywając turniej kobiet podczas gali Death Before Dishonor XVIII – 12 września pokonała Mirandę Alize.

Purrazzo swój ostatni pojedynek dla ROH stoczyła 13 maja 2018 roku, gdzie przegrała z Kelly Klein. Przed niedzielnym nagraniem tapingów ówczesna mistrzyni zaledwie czterokrotnie broniła ROH Women’s World Championship. Po raz pierwszy 16 października na gali Warrior Wrestling Sweet, gdzie pokonała Laynie Luck. Druga obrona miała miejsce 26 listopada na ROH TV, gdzie pokonała Giaę Scott. Po raz trzeci w grudniu na Final Battle, gdzie pokonała Willow , a także na ROH TV, gdzie poradziła sobie w starciu z Holidead.

Fabuła z udziałem gwiazd Impact Wrestling oraz Ring of Honor rozpoczęła się podczas Hard To Kill. Na pierwszym show od Impact Wrestling w 2022 roku doszło do inwazji gwiazd ROH Rogue Group (PCO, The OGK, Vincent), które zaatakowały kilku uczestników 10-Man Hardcore War. Storyline ten z pewnością będzie kontynuowany w najbliższym czasie.

Firma Ring of Honor działalność wznowi w kwietniu podczas weekendu z WrestleManią 38 organizując galę Supercard of Honor.