Federacja Impact Wrestling ogłasza PPV Rebellion 2022, ROH Women’s Champion wystąpi na gali MLW Blood & Thunder

» Podczas sobotniego wydarzenia Impact: Hard To Kill federacja Impact Wrestling potwierdziła, że 23 kwietnia odbędzie się gala Rebellion. Na obecną chwilę nie wiadomo, w jakiej lokalizacji, ale sporo mówi się na temat Nowego Jorku.

Rebellion to coroczne wydarzenie PPV organizowane przez federację Impact Wrestling od 2019 roku. Podczas ubiegłorocznego wydarzenia byliśmy świadkami „otwarcia zakazanych drzwi” z udziałem gwiazd AEW oraz Impact. Kenny Omega z powodzenie pokonał Richa Swanna zdobywając Impact World Championship. Liczne mistrzostwa zdobyte przez Omegę sprawiły, iż stał się on jednym z najlepszych, jak nie najlepszym wykonawcą w branży wrestlingowej.

W niedzielę w Dallas odbyły się dwa tapingi telewizyjne Impact TV. Kolejny zestaw planowany jest na 20 lutego po Impact Plus No Surrender, czyli wydarzenia, które odbędzie się 19.02 w Nowym Orleanie.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała, że ROH Women’s Champion Rok – C pojawi się 21 stycznia w Dallas na wydarzeniu MLW Blood & Thunder. Jej rywalką będzie Miranda Gordy, która od dłuższego czasu rywalizuje na scenie niezależnej.

Pomimo niespodziewanej przerwy, jaką ogłosiła federacja Ring of Honor mistrzyni jest bardzo zajęta, gdyż ma wiele bookingów do zrealizowania. Warto przypomnieć, że w sobotę Rok-C pojawiła się na gali Hard To Kill podczas Texas Death Matchu z udziałem Deonny Purrazzo oraz Mickie James o IMPACT Knockouts World Championship.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV MLW Blood & Thunder:

MLW World Heavyweight Championship Falls Count Anywhere Match
Alex Hammerstone (c) vs Pagano

MLW National Openweight Championship
Alex Kane (c) vs Calvin Tankman

MLW World Tag Team Championship Texas Tornado Match
5150 (c) vs the Von Erichs

Jacob Fatu vs Mads Krügger

Mini Abismo Negro vs TBA

ACH vs Davey Richards

The Saito Brothers vs TBA

Rok-C vs Miranda Gordy

Ho Ho Lun vs TBA