Jinder Mahal: Jestem zwolennikiem tworzenia gwiazd przez WWE, Mojo Rawley współgospodarzem w TMZ Sports, Zapowiedź wielkiego eventu Warrior Wrestling Sweet 16

» WWE Superstar Jinder Mahal wystąpił w podcaście Inside The Ropes, w którym wypowiedział się na temat gwiazd stworzonych przez federację WWE począwszy od Johna Ceny skończywszy na Big E.

Właśnie tym zajmujemy się w biznesie. Po prostu sam jestem wielkim zwolennikiem tworzenia gwiazd. Dorastałem w erze Hulka Hogana. Z czasem pojawiały się nowe gwiazdy, jak: Bret Hart, Shawn Michaels, The Undertaker, Mankind racja? A nowe gwiazdy przyszły w następnym pokoleniu – The Rock, Stone Cold, Randy Orton, John Cena, Batista. Teraz jesteśmy kolejnym pokoleniem, ja, Drew, Big E, Bobby Lashley, Kofi Kingston, Roman Reigns i Seth Rollins.

» Wczoraj dowiedzieliśmy się, że były WWE Superstar Mojo Rawley (Dean Muhtadi) jest nowym współgospodarzem TMZ Sports. Dołączy do Mike’a Babcocka i Renee Montgomery’ego na FS1. Muhtadi był również obecny w The Dan Le Batard Show, gdzie otrzymał pytanie dotyczące powrotu na ring.

Cóż, pracujemy nad niektórymi rzeczami. Właściwie mogę powiedzieć Ci, że w poniedziałek będzie ważne ogłoszenie dotyczące podpisania kontraktu z trzyliterową firmą. Będę Was wszystkich informować. Kto wie, co to będzie. Chyba wszyscy musicie poczekać na ten dzień.

Chcę, jak najszybciej wrócić na ring. Po prostu robię kilka innych rzeczy korzystając z bezpłatnego okresu wolności. Rozwijam siebie oraz swoją markę w każdy możliwy sposób. Co nie było mi dane, kiedy byłem pod kontraktem z NFL czy WWE.

» Warrior Wrestling Sweet 16 odbędzie się w sobotę 16 października o godzinie 20:00 w Chicago Heights.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV, w którym udział wezmą gwiazdy Impact Wrestling, Ring of Honor, AAA czy MLW.

Warto dodać, że przed show odbędzie się VIP Fan Fest z udziałem Breta Harta.

* Trey Miguel (Champion) (IMPACT) vs. Jonathan Gresham (ROH) o Warrior Wrestling Championship

* Aramis (Champion) (MLW) vs. Rey Horus (ROH) vs. Gringo Loco (MLW) o Warrior Wrestling Lucha Libre Championship

* Buddy Matthews (fka Buddy Murphy in WWE) vs. Chandler Hopkins

* Davey Richards (MLW) vs. Ace Austin (IMPACT)

* Alex Shelley vs. KC Navarro (MLW)

* Moose (IMPACT) vs. Sam Adonis (AAA)

* Rok-C vs. Laynie Luck o ROH Women’s World Championship

* YoKai (Yoya & Janai Kai) vs. Pretty Proper (Lady Frost & Victor Benjamin)

* “The Walking Weapon” Josh Alexander (IMPACT) vs. Calvin Tankman (MLW)

* Beast Man (MLW) & Warhorse vs. Dan the Dad & KLD