Hot News: Mistrz federacji World Wrestling Entertainment kontuzjowany

Rick Boogs twierdzi, że WWE Intercontinental Champion Shinsuke Nakamura jest wyłączony z akcji z powodu kontuzji ręki.

Boogs pojawił się gościnnie w podcaście Ryana Satina na FOX Sports’ “Out of Character”.

Nakamura po raz ostatni w ringu WWE pojawił się 18 grudnia na live evencie w Rockford, gdzie razem z Boogsem rywalizowali z Madcapem Moosem oraz Happy Baronem Corbinem.

Myślę, że rozstanie jest nieuniknione i na pewno tak się stanie. Nie zamierzam się spieszyć, ponieważ czuję, że ja i Shin nie zarysowaliśmy powierzchni tego, co jesteśmy w stanie razem zdziałać. Współpracowaliśmy zaledwie w kilku tag team matchach. Wygląda na to, że doznał kontuzji ręki przez, co nie walczy od dłuższego czasu. Tak więc nie mogę się doczekać momentu, kiedy będzie w pełni zdrowy i gotowy na powrót, a później skopiemy kogoś tyłem. Następnie podążymy własnymi ścieżkami. Nie spieszę się z tym.

Boogs zauważył, że jedyny raz, kiedy Nakamura nie pojawił się w jego narożniku miało miejsce podczas specjalnego eventu WWE po Bożym Narodzeniu, który odbył się w Tampa. Tego wieczoru Boogs przegrał z Happy Baronem Corbinem.

Pretendentem do WWE IC Title został Sami Zayn, ale na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy obejrzymy starcie o wspomniane mistrzostwo. Warto jednak nadmienić, że Nakamura był obecny w narożniku Boogsa, podczas gdy te wygrał z Zaynem na piątkowym SmackDown.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl