Czy Cody Rhodes pomaga talentom w AEW? – Reakcja zawodników, Title match zapowiedziany na WWE Day 1

» W tym tygodniu Wade Keller z PWTorch stwierdził, że w przeciwieństwie do Cody’ego Rhodesa, CM Punk częściej wchodzi w interakcję z talentami All Elite Wrestling.

W przeciwieństwie do Cody’ego, Punk częściej wchodzi w interakcję z wrestlerami. Słyszałem od wielu wrestlerów, którzy twierdzą, że zdarzyło im się prosić CM Punka o cenne wskazówki i za każdym razem takowe otrzymywali. W rzeczywistości jeden z młodszych wykonawców powiedział mi – Tak, CM Punk jest super wyluzowanym i otwartym facetem. To dobry i pozytywny gość. Więc wszystkie recenzje na temat CM Punka są pozytywne, czego nie można powiedzieć o Codym.

Kilku wrestlerów All Elite Wrestling zareagowało na wypowiedź redaktora w następujący sposób.

QT Marshall: Rhodes jest dostępny nawet, kiedy nagrywa jeden ze swoich 30 programów telewizyjnych. Idk, który podaje Wade’owi swoje informacje! Chciałbym, aby Cody był niedostępny. Zamiast tego wszystkie młodsze talenty w firmie czują potrzebę przyjścia i przedstawienia swoich gównianych pomysłów.

Fuego Del Sol: Yo @thewadekeller twoje źródła to śmieci… Cody i Brandi w tym tygodniu przynieśli pełno prezentów, po które zapraszali chłopaków z szatni. On w każdym tygodniu pomaga tak wielu naszym chłopakom. Wynoś się stąd.

» Podczas piątkowego odcinka WWE SmackDown on FOX poznaliśmy nowego pretendenta do WWE Intercontinental Title.

W trakcie show odbył się 12 Days of Christmas Gauntlet Match, którego zwycięzcą został Sami Zayn. Wrestler z Kanady na gali PPV Day 1, która odbędzie się na początku stycznia 2022 roku zmierzy się z obecnym mistrzem, czyli Shinsuke Nakamurą.

Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników Gauntlet Matchu:

Drew Gulak, Mansoor, Erik, Ivar, Shanky, Jinder Mahal, Sheamus, Cesaro, Angel, Ricochet, Humberto oraz Sami Zayn.