Walkę Shaqa na Dynamite oglądało ponad milion osób, Christian już wkrótce w AEW?, Pojedynek o tytuł Universal dodany do karty Fastlane

» Jak informuje Wrestling Observer Newsletter, opener ostatniego odcinka AEW Dynamite na TNT oglądało 1.113 mln widzów. Przypomnijmy, że uczestniczyli w nim Cody Rhodes, Red Velvet, debiutująca Jade Cargill oraz legenda NBA, Shaquille O’Neal. Pomimo tak dobrego wyniku na początku, zaraz po tym jak walka się zakończyła, część widzów wyłączyła TNT. Tak jak podawaliśmy dwa dni temu, średnia oglądalności całego Dynamite wyniosła 934,000 widzów. Całkiem zacne wyniki robią z kolei materiały na YouTube z udziałem Shaqa. Spot ze stołami ma na ten moment ponad milion wyświetleń. A trzymając się statystyk, pierwsze pojawienie się Paula Wighta w AEW ma obecnie blisko 800,000 wyświetleń.

» Ostatnimi dniami, świat wrestlingu żyje tajemniczym ogłoszeniem AEW w kontekście debiutu wielkiej gwiazdy na Revolution. Dużo mówiło się o Christianie, który powrócił na styczniowym Royal Rumble. Wielu fanów zastanawiało się, czy ma on podpisany kontrakt z WWE i informacje w tej sprawie były różne. Jednak ostatecznie, wiemy już, że Christian nie podpisał umowy z federacją Vince’a McMahona. W rzeczywistości, miał on kontrakt z telewizją FOX (który zresztą najprawdopodobniej już wygasł). Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby to Christian miał pojawić się na niedzielnym Revolution. W Busted Open Radio, prezes AEW Tony Khan wyznał, że będzie to jeden z jego ulubionych wrestlerów i że jest tym podekscytowany. Dodał również, że ten ktoś będzie dawał świetne walki w AEW. Realnymi faworytami wśród spekulacji fanów są Rob Van Dam, Kurt Angle oraz właśnie wspomniany już wcześniej Christian.

» Po ostatnim Friday Night SmackDown, znamy już kolejną walkę w karcie WWE Fastlane. Zgodnie z przewidywaniami, będzie to pojedynek o tytuł Universal pomiędzy Romanem Reignsem a Danielem Bryanem. Zwycięzca trafi na WrestleManię z mistrzostwem, którego będzie bronił w starciu z Edgem. Gala Fastlane odbędzie się 21 marca i będzie to ostatnie PPV przed największą imprezą roku w WWE.