Walka o pas Universal dodana do karty Money In The Bank i reakcja Setha Rollinsa oraz jak Big E będzie się przygotowywał do ladder matchu

» Na Talking Smack po Smackdown dowiedzieliśmy się, że Edge, który powrócił na Smackdown atakując Romana Reignsa i Jimmy’ego Uso zmierzy się z The Head of the Table o pas Universal na Money in the Bank.

Na Talking Smack zobaczyliśmy wideo, w którym Adam Pearce i Sonya Deville rozmawiają o tym co stało się na końcu Smackdown, kiedy to do ich pokoju wszedł Edge i zażądał walki z Reignsem o pas. Deville i Pearce powiedzieli, że dają mu walkę.

W tym samym momencie na Talking Smack pojawił się Seth Rollins, który wcześniej poinformował officiali, że chce walkę z Reignsem, bo jej zasługuje. Po tym jak Rollins dowiedział się o tym, że Edge dostał walkę o pas Universal, Rollins się wściekł. Powiedział on:

“Nie, nie, nie, to nie może być. Musieliście źle to zrozumieć. Nie ma takiej opcji. Obiecali mi to! To wszystko na co pracowałem, nigdy nie byłem bardziej gotowy w swoim życiu. Ja zasługuję na szansę, nie Edge. Gdzie on był? Nie było go tutaj od czasu Wrestlemanii, nic nie zrobił. Dostał walkę na Wrestlemanii. Nie obchodzi mnie to, czy to był triple threat. To nie moja wina. Trzeba coś z tym zrobić. Nie obchodzi mnie to, czego Edge chce. Jestem Seth Freakin’ Rollins! Tu wszystko kręci się wokół mnie. Byłem tutaj każdego dnia. Nie wziąłem sobie pół roku przerwy. Byłem tu cały czas, harowałem jak wół. Ja zasługuje na ten shot, ja zasługuje na title match.”

Możecie zobaczyć klip, w którym widzimy jak Edge przychodzi do pokoju officiali i żąda walki poniżej.

» Jak już jesteśmy w temacie Money in the Bank, to Big E udzielił po Smackdown wywiadu, w którym mówił o tym jak ma zamiar przygotować się do jego pierwszego w życiu Money in the Bank ladder matchu.

“Staram się zaprzyjaźnić z drabinami, nie przejmuj się mną. Drabina i ja stajemy się jednością. Trzeba było wnieść dużo ciężkiej pracy i spędzić dużo czasu i wysiłku, żeby się do tego przygotować. Ale wiesz, kiedy pracujesz, kiedy trafiasz już do tej gry, musi to być wiaterek. Tak jak lubię gorący dzień, tak lubię bryzę. Tutaj jest teraz moja głowa. Pracujesz, zaprzyjaźniasz się z drabinami po to, żeby stać się jedną z nich. Zaufaj mi, wspięcie się po drabinie będzie jak powiew wiatru.”

Oto tymczasowa karta gali Money in the Bank:

  • Men’s Money in the Bank Ladder Match: Ricochet vs Riddle vs John Morrison vs Big E vs Sami Zayn lub Kevin Owens vs Randy Orton lub Drew McIntyre lub AJ Styles vs TBA vs TBA
  • Women’s Money in the Bank Ladder Match: Asuka vs Naomi vs Alexa Bliss vs Nikki Cross vs Carmella vs Liv Morgan vs TBA vs TBA
  • Walka o pas Universal: Edge vs Roman Reigns (c)
  • Walka o pas WWE: Kofi Kingston vs Bobby Lashley (c)
  • Walka o pas kobiet RAW: Charlotte Flair vs Rhea Ripley (c)