Walka Hell in a Cell o Mistrzostwo WWE Universal potwierdzona, Oglądalność ostatniego odcinka SmackDown, MJF o wymarzonym rywalu spoza AEW, Nowe materiały z sceny Indie na WWE Network

» Podczas ostatniego WWE SmackDown komentatorzy spekulowali, że walka rewanżowa pomiędzy WWE Universal Championem Romanem ReignsemJey’em Uso powinna odbyć się na zasadach Hell in a Cell. Podczas Talking Smack, w którym zobaczyliśmy Jey’a, został on poinformowany przez Kaylę Braxton, że ta walka została potwierdzona. Zatem na gali Hell in a Cell zobaczymy walkę Roman Reigns vs Jey Uso o Mistrzostwo WWE Universal.

WWE potwierdziło również walkę na swojej stronie, gdzie dopisano: “Co się stanie kiedy rodzina zmierzy się w najmniej wybaczającej strukturze w historii rozrywki sportowej?”. Przypominamy, że gala WWE Hell In a Cell odbędzie się 25 października w Amway Center w Orlando.

» Ostatni odcinek SmackDown według Showbuzz Daily przyciągnął przed ekrany średnio 2,043 miliona widzów. W pierwszej godzinie gali oglądalność wynosiła 2,105 miliona widzów, a podczas drugiej spadła do 1,980 miliona odbiorców. Jeżeli dane się utrzymają, to gala zaliczy spadek o 3,2 procenta oglądalności względem poprzedniego epizodu, kiedy to średnio galę oglądało 2,110 miliona widzów.

» Gwiazda AEW – MJF przeprowadził w ostatnich dniach serię pytań i odpowiedzi na swoim Twitterze, gdzie fani mogli zadawać mu pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, z kim poza federacją MJF chciałby zawalczyć. Odpowiedź zawodnika była jednoznaczna i wskazuje ona na gwiazdę NXT – Adama Cole’a:

“Betterthanyou vs #BayBay,”

» WWE poinformowało o nowych pozycjach w serwisie WWE Network, które pochodzą ze sceny Indie. Na platformie pojawiły się: The Best of NXT, In PROGRESS (Vol. 1), EVOLVE 129, ICW Fight Club 98, and wXw Shotgon 2020 (s2e3). Poniżej zamieszczamy listę walk, które znajdują się w kompilacji In PROGRESS (Vol. 1):

Rozdział 10: Glory Follows Virtues As If It Were Its Shadow (Listopad 24, 2013)
Adam Cole vs Mark Haskins

Rozdział 13: Unbelievable Jeff (Maj 18, 2014)
Prince Devitt (Finn Bálor) vs Zack Sabre Jr.

Rozdział 19: Super Strong Style 16 Night 1 (Maj 24, 2015)
Tommaso Ciampa vs Damo O’Connor (Killian Dain)

Rozdział 21: You Know We Don’t Like To Use The Sit Down Gun (Wrzesień 6, 2015)
Adam Cole & Roderick Strong vs Sumerian Death Squad (Michael Dante i Tommy End [Aleister Black])

Rozdział 32: 5000 To 1 (Czerwiec 26, 2016)
Johnny Gargano vs Mark Haskins

Rozdział 45: Galvanize (Marzec 19, 2017)
Nixon Newell (Tegan Knox) vs Jinny

Rozdział 88: Super Strong Style 16 – 2019 – Night 2 (Maj 05, 2019)
Kyle O’Reilly vs Paul Robinson