Wade Keller o reakcji Triple H na temat ostatnich zwolnień w NXT, Title match zapowiedziany na najbliższe RAW

» W najnowszej odsłonie podcastu PWTorch, Wade Keller wypowiedział się na temat ostatnich zwolnień dokonanych przez federację WWE oraz reakcję WWE COO Triple H na wprowadzenie nowej ery NXT 2.0.

Keller zauważył, że Triple H “budował swój zespół” w taki sposób, aby wprowadzić go do głównego rosteru, gdy nadejdzie odpowiedni moment na odnowienie RAW i SmackDown.

Rozmawiałem z wieloma osobami, które powiedziały mi, że Triple H buduje swój zespół, gdyż chce go zabrać ze sobą do main rosteru. Jeśli nadejdzie dzień, w którym obejmie dowodzenie nad main rosterem, chciałby mieć przy sobie odpowiednią grupę ludzi. W pewnym momencie uważano, że w drużynie znajdują się William Regal, Gabe Sapolsky oraz Road Dogg, ale oni zostali zwolnieni.

Następnie Wade wspomniał o reakcji Huntera na ostatnie zwolnienia w NXT.

NXT jest nie tym, czym było kiedyś. Niewiele słyszałem o reakcji Triple H na to wszystko, co się wydarzyło w ostatnim czasie. Nic interesującego nie obiło mi się o uszy oprócz tego, że jest wykończony wspomnianą sytuacją.

Na początku tygodnia The Game pojawił się w NBC Nightly News, aby omówić program NIL. Był to pierwszy publiczny występ Triple H od wielu miesięcy. Warto przypomnieć, że we wrześniu ubiegłego roku legendarny wrestler pomyślnie przeszedł operację serca, lecz jego powrót do kwadratowego ringu wydaje się mało prawdopodobny.

ZOBACZ TAKŻE >>> Z kim zmierzy się Roman Reigns na Royal Rumble?

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że na poniedziałkowym Monday Night RAW odbędzie się RAW Tag Team Championship Match.

Obecni RAW Tag Team Champions Randy Orton oraz Riddle zmierzą się z Otisem i Gablem. Ta walka została zatwierdzona, ponieważ w tym tygodniu na czerwonej tygodniówce Alpha Academy pokonali mistrzów w non-title matchu, dzięki czemu zagwarantowali sobie miano pretendentów. Warto przypomnieć, że kilka dni wcześniej na gali Day 1, Orton oraz Riddle pokonali The Street Profits.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl