„Violence Is Forever kończą współpracę z Major League Wrestling, House show matche z Battle of the Belts nagrane na potrzeby AEW Dark

» Portal PWInsider.com poinformował, że z federacją Major League Wrestling pożegnało się dwóch wrestlerów.

Mowa tutaj o Kevinie Ku oraz Dominiku Garrinim. W trakcie pobytu w MLW stworzyli drużynę o nazwie „Violence Is Forever”, a także byli częścią „Team Filthy”.

Z raportu wynika, że wrestlerzy rozwiązali kontrakty za porozumieniem obu stron. Zarówno Ku, jak i Garrini wyrazili swoją wdzięczność federacji MLW za szansę jaką otrzymali, ale musieli podjąć trudną decyzję, gdyż chcą stać się najlepszą drużyną na świecie.

31-letni Dominic Garrini w MLW zadebiutował we wrześniu 2019 roku – W przeszłości posiadał złoty pas w Brazilian Jiu-Jitsu. Kevin Ku w wrestlingu zadebiutował w 2014 roku. Do MLW dołączył jesienią 2020 roku. Prawdopodobnie najpopularniejszym storylinem z udziałem tych dwóch wrestlerów była ich rywalizacja z braćmi Von Erich.

ZOBACZ TAKŻE >>> Impact Hard To Kill 2022: Wyniki live

» Prezes federacji All Elite Wrestling Tony Khan za pośrednictwem portali społecznościowych ogłosił, że house show matche, które odbyły się podczas eventu Battle of the Belts zostały nagrane na potrzeby tygodniówki Dark.

Za sprawą protokołu medycznego dziś wieczorem poznamy Interim TNT Championa. Mamy wydzieloną 1 godzinę na live #AEWBOTB show on TNT + house show dla fanów w Charlotte. Każdy mistrz AEW będzie w akcji oprócz CODY’EGO! Nagramy to na potrzebny Dark!

Wczoraj wspominaliśmy, że AEW TNT Champion Cody Rhodes opuści powyżej wspomniany program z powodu uzyskania pozytywnego wyniku na obecność COVID-19. Dustin Rhodes rywalizował z Sammym Guevarą o miano Interim TNT Championa.

* Sammy Guevara vs. Dustin Rhodes (Interim TNT Championship Match)

* Ricky Stars (c) vs. Matt Sydal (FTW Championship Match)

* Britt Baker (c) vs. Riho (AEW Women’s Championship Match)