Uwaga na Spoilery! Paige wspomniana na SmackDown, Dark match po SmackDown, The Colons wkrótce po za WWE?, Sojusz Lany z Taminą?, Zapowiedź odcinka WWE NXT TV

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbyła się Rap Bitwa z udziałem The Usos oraz The New Day. W trakcie tego segmentu jeden z braci Usos wspomniał o prywatnym filmie z udziałem Paige oraz Xaviera Woodsa, który kilka miesięcy temu pojawił się w internecie:

“Let’s just keep it PG, you know what’s good… don’t get all Rated R like ya boy Xavier Woods.”

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się dark tag team match, w którym John Cena i Shinsuke Nakamura pokonali Ruseva oraz Barona Corbina. Warto zaznaczyć, że podczas odcinka SmackDown Live TV doszło do konfrontacji z udziałem zawodnika z Bułgarii oraz 16-krotnego mistrza WWE oraz Barona Corbina, który zaatakował Shinsuke Nakamure:

» W zeszłym tygodniu Primo nie pojawił się na live eventach WWE, ponieważ on oraz jego kuzyn Epico poprosili o zwolnienie z WWE za porozumieniem stron. Warto zauważyć, że drugi z członków The Colons pojawił się zarówno na live eventach jak i na wczorajszym odcinku SmackDown Live, gdzie wystąpił w Independence Day Battle Royal o miano pretendenta do pasa US.

» Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Lana dołączy do Taminy Snuki po tym jak podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live zawodniczka z Bułgarii musiała uznać wyższość obecnej mistrzyni SmackDown Live po raz trzeci w ciągu ostatnich trzech tygodni.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź starcia z udziałem Bobby’ego Roode’a oraz Rodericka Stronga o WWE NXT Championship: