Uwaga na Spoilery! Joey Ryan odnośnie swojego gimmicku, Atak na Tylera Breeze’a, Stephanie McMahon o MITB Women’s Matchu, Powrót Zacka Rydera

» Joey Ryan w rozmowie ze Scottem Fishmanem dla Channel Guide Magazine wypowiedział się na temat zabawnego gimmicku, którego używa podczas występów na scenie niezależnej:

”Trudno być jednocześnie dobrym i zabawnym profesjonalnym wrestlerem, ale jeśli czegoś się bardzo chce to nie ma żadnych przeszkód by do tego dążyć. Nie bójcie się być sobą oraz próbować nowych rzeczy, ponieważ nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Najśmieszniejsze rzeczy czasami stają się najgorszą zmorą, gadem. Zamiast modelować się i udawać kogoś kim się nie jest ja staram się pokazać wszystkim prawdziwego zabawnego Joey’a”.

» WWE wydało kolejny materiał wideo z udziałem The Fashion Police jednak nie było to nic przyjemnego, ponieważ w tym materiale możemy zaobserwować Tylera Breeze’a, który został zaatakowany przez tajemniczego wrestlera:

» W poniższym materiale wideo komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon wypowiedziała się na temat historycznego Money in the Bank Ladder Matchu z udziałem Women’s SmackDown Live:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live powrócił Zack Ryder, który dołączył do wywiadu udzielanego przez jego tag team partnera Mojo Rawleya: