Uwaga na Spoilery! Wydarzenia z walki wieczoru WWE NXT TV, Ważne ogłoszenie Larsa Sullivana, Wrestler wyrzucony z Full Sail University

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT TV w walce wieczoru Adam Cole pokonał Kassiusa Ohno bez ingerencji ze strony NXT Tag Team Champions Kyle’a O’Reilly’ego oraz Bobby’ego Fisha. W poniższym materiale wideo Cathy Kelley próbuje uzyskać jakieś słowo od Kassiusa:

» NXT Superstar Lars Sullivan za pośrednictwem Twittera wydał bardzo odważne oświadczenie. Wielki człowiek, który nigdy nie został przypięty w singles matchu ma wziąć udział w sześcioosobowym ladder matchu na NXT TakeOver w Nowym Orleanie, dzięki czemu stanie przed szansą na zdobycie NXT North American Championship. Jego rywalami będą Adam Cole, The Velveteen Dream, Ethan Carter III, Ricochet oraz Killian Dain:

» W tym tygodniu byliśmy świadkami powrotu Johnny’ego Gargano, który był nieobecny od końca lutego, kiedy to przegrał w Career vs Title Matchu. Na zapleczu widzimy w jaki sposób Johnny został wyrzucony z Full Sail University. Podczas nagranego segmentu z udziałem Ciampy byliśmy świadkami znaków rozpoznawalnych dla Gargano wykonywanych przez fanów wrestlingu zgromadzonych w arenie: