Uwaga na Spoilery! PAC vs Adam Page po All Out, Y2J zadowolony po PPV, Zapowiedź kolejnego show AEW

0

Po zakończeniu wczorajszego eventu AEW „All Out” został opublikowany materiał wideo z udziałem Chrisa Jericho, Adama Page’a i PACa. Ten incydent miał miejsce, ponieważ Y2J został pierwszym mistrzem AEW World i świętował swoje zwycięstwo na zapleczu. Jak się okazało mało kto cieszył się ze zwycięstwa Chrisa, który musiał świętować w samotności.

Ciekawsze było natomiast, to co wydarzyło się z udziałem Adama Page’a, który rozpoczął rozmowę z mediami, jednak została ona przerwana przez PACA, który powiedział kilka słów w kierunku swojego kolegi z branży, a następnie rzucił w niego butelką wody zanim Christopher Daniels poprosił wrestlera o odejście. Warto przypomnieć, że pierwotnie Page miał zmierzyć się z byłym wrestlerem WWE podczas Double Or Nothing, ale różnice twórcze zatrzymały ten pojedynek. Wygląda na to, że feud powrócił i wkrótce obejrzymy ich walkę.

Oto w jaki sposób PAC skomentował porażkę swojego rywala:

„Będę z tobą szczery. Złamało mi to moje małe serce, gdy widziałem twoją porażkę dzisiejszego wieczoru. Ale niestety mamy kilka niedokończonych spraw. Pozwólcie, że powiem wszystkim, dlaczego przybyłem do AEW. ZEMSTA”.

Podczas All Out dowiedzieliśmy się, że kolejne show, które odbędzie się 9 listopada będzie miało miejsce w Baltimore. Event ten ma nazywać się „Full Gear”. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej na jego temat, ale z pewnością wkrótce pojawi się informacja dotycząca sprzedaży biletów, gdyż do show pozostały dwa miesiące.

AEW Announces Full Gear PPV In November