Uwaga na Spoilery! Debiut byłych wrestlerów Impact Wrestling w AEW, Kto powalczy o AEW Women’s Title?, Awans The Dark Order w turnieju

0

» Podczas gali „ALL Out”, Pentagon Jr. oraz Fenix pokonali The Young Bucks, dzięki czemu zachowali AAA Tag Team Championship. Po walce na ringu pojawili się dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy zniszczyli całą czwórkę, a następnie zdjęli maski. Okazało się, że był to debiut członków LAX w AEW, którzy w ostatnim czasie zakończyli współpracę z Impact Wrestling (Santana oraz Ortiz). Poniżej przedstawiamy materiały wideo z debiutu LAX w AEW:

» 2 października Riho zmierzy się z Nylą Rose. Ten pojedynek wyłoni pierwszą w historii AEW Women’s World Champion. Warto dodać, że wczoraj wieczorem w ramach „The Buy In” na All Out, Nyla została zwyciężczynią 21-woman Casino Battle Royal. Natomiast tej samej nocy Riho pokonała Hikaru Shidę i zajęła drugie miejsce w walce o pas kobiet AEW. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych fragmentów z meczu wrestlerek z Azji:

» The Dark Order pokonali The Best Friends podczas All Out, dzięki czemu awansowali do kolejnej rundy turnieju AEW Tag Team. Warto dodać, że 9 października Private Party zmierzą się z The Young Bucks, natomiast starcia półfinałowe odbędą się 23 października w Pittsburghu, a finał 7 dni później w Charleston.