Uwaga na Spoilery! Cody Rhodes wspiera Zacka Rydera, Była gwiazda Impact Wrestling w NXT TV

» Jednym z wrestlerów, którzy w ostatnim czasie pożegnali się z WWE jest Zack Ryder. Były United States Champion występował w WWE od 2005 roku. Cody Rhodes, to jeden z najlepszych przyjaciół Rydera, który postanowił skomentował wiadomość o niecodziennym wydarzeniu. Warto także nadmienić, że Zack Ryder jest jedną z niewielu gwiazd w świecie wrestlingowym, które oprócz czynnego występu na ringu w rzeczywistości jest fanem tej rozrywki.

View this post on Instagram

I’d like to take a moment to say how proud I am to be a friend of @zryder85 – In a world of weekend warriors and “play wrestlers”, this dude exudes passion and drive for pro-wrestling like no other. Through 14 years to see him CONSISTENTLY try to better himself(whether that be his in-ring work, or watching him physically mold himself and his body into such a specimen DRUG FREE with hard work and will). I have a little rule, and that’s that if you’ve ever “gotten over” in wrestling…you can always do so again. That rule being fully applicable to Matt now. At 34 years young, his best wrestling days are ahead of him. Cheers to a great start and 14 years of unrelenting blood, sweat, and tears. Future endeavors are limitless when you actually endeavor. I chose this picture because it was one of my last days at WWE, watching 80,000+ people applaud as Matt won gold was an eruption not only live in the arena but in the locker room as well. Hearing Dolph coordinate for his father to come over the rails(meanwhile I was ass deep into a broken ladder and stuck but had the best seat in the house) and seeing father/son embrace, I thought I’d be jealous or bitter, but I was truly happy and proud for one of my peers. Congratulations my friend, and good luck!

A post shared by Cody Rhodes (@americannightmarecody) on

Chciałbym poświęcić chwilę, aby powiedzieć, że jestem dumny z bycia przyjacielem @zryder85 – w świecie weekendowych wojowników oraz grze wrestlingowej. Ten koleś emanuje pasją do wrestlingu, jak nikt inny. W ciągu 14 lat starał się poprawiać swoje umiejętności, praca w ringu, czy forma fizyczna. Ciężko pracował i nie używał żadnych wzmocnień. Mam pewną zasadę. Jeżeli przeszedłeś długą drogę w wrestlingu i Ci ją odebrano, możesz to zrobić ponownie. Ta zasada ma pełne uzasadnienie, spójrzcie na Matta. Wybrałem to zdjęcie, ponieważ był to jeden z moich ostatnich dni w WWE. Gratulacje przyjacielu i powodzenia!

» Wygląda na, to że Killer Kross będzie pojawiał się w telewizji WWE NXT, jako Karrion Kross.
Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV, Tommaso Ciampa został zaatakowany przez byłego wrestlera Impact Wrestling, który nie był sam. Prawdopodobnie razem z Karrionem pojawiła się Scarlett Bordeaux. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z ataku, który zakończył show.