Zack Ryder wznawia trening, 5 faktów o Nakamurze, Braun Strowman na live evencie, Matt Hardy negatywnie o Impact Wrestling

» Kontuzjowany WWE SmackDown Live Superstar Zack Ryder za pośrednictwem Twittera poinformował o wznowieniu treningów przygotowawczych do powrotu do ringu. Jego partnerem podczas treningów był NXT Superstar Oney Lorcan. Wszystko wskazuje na to, że Zack już wkrótce powróci do ringu.

» Na stronie wwe.com pojawił się artykuł dotyczący ”5 rzeczy, które musisz wiedzieć” o Shinsuke Nakamurze przed jego debiutem na gali BackLash, gdzie zmierzy się z Dolphem Zigglerem:

1. Walczył z AJ Stylesem, Kevinem Owensem oraz Brockiem Lesnarem.
2. Uznaje Freddiego Mercury’ego za inspirację.
3. Wystąpił w japońskiej wersji teledysku ‘Happy’ Pharrella Williamsa.
4. Uczył się oraz trenował z Danielem Bryanem.
5. Jest niezwykle zdobionym zawodnikiem.

» WWE RAW Superstar Braun Strowman za pośrednictwem Instagrama zauważył, że wraz ze swoją siostrą pojawił się na zapleczu podczas ostatniego live eventu WWE:

» WWE RAW Tag Team Champion Matt Hardy za pośrednictwem Twittera wyjawił, że jego zdaniem prezydent Impact Wrestling jest naiwny. Matt opublikował krótką historię nawiązującą do udziału Billy’ego Corgana w Impact Wrestling oraz aktualnego prezesa federacji Eda Nordholma: