Uwaga na Spoilery! Mojo Rawley o kontuzji Rydera, Nowy mistrz GFW, Zapowiedź ROH/NJPW War Of The Worlds i wiele więcej…

» WWE SmackDown Superstar Mojo Rawley udzielił wywiadu dla Fox Sports, w którym wypowiedział się na temat kontuzji Zacka Rydera:

”Była to dla nas niesamowita noc, ponieważ ja oraz Zack stanęliśmy przed ogromną szansą na stworzenie czegoś wielkiego z naszym zespołem. Niestety nasza sytuacja nie wyglądała obiecująco na początku, ponieważ Zack był w głównym rosterze, a ja w NXT czego nie można było powiedzieć o pozostałych drużynach w dywizji tag teamowej. Udało się nam odnieść kilka zwycięstw, a następnie stanęliśmy przed szansą na zdobycie miana pretendentów do WWE Tag Team Championship i mimo zwycięstwa niestety spotkała nas przykra sprawa związana z urazem mojego tag teamowego partnera”.

» Podczas czwartkowych tapingów Impact Wrestling, Alberto El Patron pokonał Magnusa dzięki czemu został nowym Global Force Wrestling Championem.

» ROH zapowiedziało walkę The Addiction oraz Hiroshi Tanahashi kontra The Elite na majową galę ROH/NJPW War Of The Worlds. 6 osobowy pojednek tag teamowy odbędzie się na evencie w Kanadyjskim Toronto i jak informuje Dave Meltzer, jest to jedyna z gal WoTW na której zjawi się Kenny Omega.

» W nocy z piątku na sobotę odbyła się gala PWG Game Over, Man, tymczasem już znamy kartę na kolejny event od federacji z Californii, który będzie nosił nazwę „Head like a Cole”. Tak oto się ona prezentuje:

-Zack Sabre Jr. (c) vs Trent – PWG Championship Match
-Fenix & Penta El Zero M (c)) vs The Young Bucks – PWG Tag Team Championship Match
-Sami Callihan vs Adam Cole
-Lio Rush vs Mark Haskins
-Keith Lee vs Trevor Lee
-Shane Strickland vs Michael Elgin
-reDRagon (Bobby Fish & Kyle O’Reilly) vs Jeff Cobb & Matt Riddle

autorzy: Mateusz Polak oraz Rainmaker