Uwaga na Spoilery! Co z konfliktem Becky Lynch z Shayną Baszler?, Cesaro komentuje swoją walkę, Shawn Michaels o 1 dniu WrestleManii

» Wczoraj federacja WWE poinformowała, że RAW Women’s Champion pojawi się w ESPN SportsCenter, aby omówić swoje zwycięstwo podczas pierwszego dnia WrestleManii 36.

Wiele wskazuje na, to że feud z udziałem Becky Lynch oraz Shayny Baszler będzie się dalej rozwijał. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Becky odnośnie zwycięstwa:

Słuchaj ona jest niesamowita. Nie doceniałam jej, myślę, że ona nie doceniała mnie, ale fakt jest taki, iż Shayna od 10 lat jest najwyżej ocenianą wojowniczką. Jest najdłużej panującą mistrzynią kobiet w historii WWE NXT. Być może jej zestaw umiejętności nie jest porównywalny z tym, co widzimy w WWE, ale dzisiejszy wieczór był sprawdzianem moich umiejętności, które wykazały, że posiadam serce do walki.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Cesaro wypowiedział się na temat użycia swojego finishera, który nazywa się UFO w konfrontacji z Drew Gulakiem, która miała miejsce podczas WrestleManii 36.

Właśnie widziałeś coś…. coś naprawdę wyjątkowego. Coś, co nie wydarzyło się przez ponad 10 lat. Właśnie zobaczyłeś UFO, a potem zobaczysz coś innego, co nie będzie się działo przez cały czas. Zobaczysz mistrza wchodzącego na WrestleManię z Intercontinental Championship, a także mistrza, Samiego Zayna opuszczającego WrestleManię z tytułem mistrzowskim.

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat pierwszego dnia WrestleManii 36, która odbywa się w WWE Performance Center.

Noc pierwsza z #WrestleMania była ogniem. Nie mogę się doczekać jutra.

Podobno Shawn był jednym z producentem drugiego dnia największego wydarzenia w świecie wrestlingu, a wszystko to dlatego, że mieszka na Florydzie.