Uwaga na Spoilery! Braun Strowman komentuje walkę z Goldbergiem, Historyczny wyczyn mistrzyni kobiet RAW, Rozmowa Angle z Takerem przed WM 36

» Do historycznego wydarzenia doszło podczas pierwszego dnia WrestleManii 36. Monster Among Men pokonał WWE Hall of Famera Billa Goldberga, dzięki czemu zdobył WWE Universal Championship. Jak wiadomo pierwotnie rywalem ówczesnego mistrza Universal miał być Roman Reigns, jednak były członek The Shield wycofał się z występu na kwietniowym PPV z powodu panującej pandemii koronawirusa. Niestety Roman miał obawy przed potencjalnym występem, ponieważ jego układ odpornościowy jest osłabiony.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Braunem Strowmanem odnośnie zwycięstwa i zdobycia Universal Title:

Słyszę, to w mojej głowie, ale nie wierzę, że to prawda. Jest to coś, o czym wiele osób myślało, że nigdy nie osiągnę. Wiele osób uważało, że nie zasługuję na to. Ale mistrzostwo jest dowodem, że bez względu na wszystko, gdy ciężko pracujesz i robisz to, w co wierzysz i marzysz o tym, możesz osiągnąć wszystko. Właśnie tutaj jest dowód, na to że możesz osiągnąć, co chcesz, jeśli skupisz się na czymś.

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch zachował tytuł mistrzowski w konfrontacji z Shayną Baszler, do której doszło podczas pierwszego dnia WrestleManii 36. Dzięki wygranej wrestlerka z Europy stała się pierwszą kobietą w historii WWE, która zdobyła tytuł mistrzowski na WrestleManii i obroniła, to samo mistrzostwo na kwietniowym PPV. Na oficjalnym koncie WWE Stats widnieje informacja mówiąca, że Becky jest drugą kobietą w historii WWE, która dokonała tego historycznego wyczynu. Wyprzeda ją WWE Hall of Famerka Trish Stratus. Ta informacja jest błędna gdyż Trish zdobyła WWE Women’s Title podczas New Year Revolution w 2005 roku, a następnie obroniła go podczas WrestleManii 22.

» Marc Raimondi z ESPN za pośrednictwem Twittera ujawnił kawałek rozmowy WWE Hall of Famera Kurta Angle z The Undertakerem, w którym tegoroczny uczestnik WrestleManii wyjawił, że był rozczarowany zwycięstwem odniesionym w konfrontacji z Goldbergiem podczas Super ShowDown. Gala ta odbyła się w czerwcu 2019 roku, dlatego też DeadMan chciał odkupić winy i stworzyć niesamowite widowisko wspólnie z AJ Stylesem:

Pierwszą rzeczą, o którą go zapytałem, była jego walka z AJ Stylesem – The Undertaker odpowiedział, że to będzie najlepszy pojedynek, który stoczy.