Uwaga na Spoilery! Chris Jericho kontuzjowany?, Zapowiedź SmackDown Live, CM Punk o przyszłości, John Cena w reklamie Super Bowl

» Portal F4WOnline.com donosi, że WWE United States Champion Chris Jericho doznał drobnego urazu kostki podczas występu w Royal Rumble Matchu, kiedy to zainkasował suplex od Brocka Lesnara. Na szczęście Chris Jericho ma się na tyle dobrze, że był w stanie walczyć wczoraj na RAW z Samim Zaynem.

» W nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego odbędzie się pierwszy odcinek WWE SmackDown Live po gali Royal Rumble. Poniżej przedstawiamy wydarzenia jakie mogą odbyć się dzisiaj na niebieskiej tygodniówce:

#1 Segment z udziałem 16-krotnego mistrza.

#2 Czy Luke Harper skonfrontuje się ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu?

#3 Czy Naomi oraz Becky Lynch poradzą sobie z Alexą Bliss i Mickie James tak samo jak to miało miejsce na Royal Rumble 2017?

#4 Kto będzie kolejnym przeciwnikiem Deana Ambrose’a?

#5 Co dalej z Jamesem Ellsworthem i Carmellą?

Dzisiejszy odcinek SmackDown Live obejrzeć możecie na naszej stronie LIVE 🙂

» Obecny zawodnik UFC CM Punk w rozmowie dla FOX Sports wypowiedział się na temat swoich przygotowań do kolejnej walki w UFC, a także o potencjalnym przeciwniku, którego wybierze mu Dana White:

» Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał Super Bowl, i nie zabraknie tam choć namiastki Johna Ceny. Co mam na myśli? A no to że lider Cenation zjawił się w studiu nagraniowym Wonderful Pistachios, gdzie podkładał głos pod postać słonia. Reklama będzie puszczana w trakcie Super Bowl.

A poniżej wspomniana postać słonia: