Trish Stratus o swoim dream-matchu z Sashą Banks, Chelsea Green: WWE to stara, pie**** maszyna

» WWE Hall of Famer Trish Stratus w wywiadzie z Vibe 105 Sports wypowiedziała się na temat ewentualnego powrotu do ringu na pojedynek z Sashą Banks. Obie gwiazdy wcześniej mówiły o tym, że chcą tego pojedynku, ale Stratus musiałaby wrócić z emerytury, aby do niego doszło.

[Sasha]  jest niesamowitą sportsmenką. Ludzie fantazjują na temat tego pojedynku, ponieważ miałyśmy małą konfrontację na Royal Rumble. A kto wie? To jest dla mnie pociągające. Uważam, że jest fantastyczną zawodniczką. Wniosła tak wiele do federacji i podniosła poziom kobiet w branży dzięki temu, co zrobiła.

Myślę, że fani z chęcią by to zobaczyli. Chciałbym skopać jej tyłek i udowodnić, że jestem najlepsza. Więc tak, zostawmy to z tym małym przyciskiem i powiedzmy: ‘Być może, pewnego dnia, jeśli zdecyduję się wrócić na ring’ . Być może będę musiała dostarczyć trochę Stratisfaction dla The Boss.

» Podczas najnowszej edycji swojego podcastu “Green With Envy”, Chelsea Green wyjawiła, że słyszała, iż ktoś w WWE NXT próbował przekonać Ring of Honor, aby nie podpisywało z nią kontraktu po jej zwolnieniu z WWE.

Skoro już jesteśmy przy tym temacie, mały ptaszek powiedział mi, że – teraz to jest soczyste.. Wchodzę w to, pi*przyć to. Kiedy zadebiutowałam w Ring of Honor tego lata, ktoś na szczycie łańcucha pokarmowego NXT zadzwonił do nich, aby powiedzieć im, że nie powinni mnie zatrudniać. Więc pozwólcie mi to wyjaśnić. Kiedy zostałam zwolniona z WWE, ktoś na szczycie łańcucha pokarmowego NXT zadzwonił do federacji, która miała mnie zatrudnić, aby pomóc mi zapewnić jedzenie dla mojej pi*****nej rodziny i dla siebie, i powiedział im, żeby mnie nie zatrudniali?!

Więc to jest tylko moja małostkowość i opowiadam to światu ale nie mogę uwierzyć, że federacja może kogoś zwolnić, a potem próbować zablokować mu możliwość znalezienia pracy. To sprawia, że jest mi smutno, naprawdę smutno. Ale z drugiej strony, jestem po prostu wdzięczna za wszystkie możliwości, które pojawiły się na mojej drodze od czasu zwolnienia z WWE, a także dla Ring of Honor za to, że uwierzyli we mnie i nie słuchali wielkiej, starej, pie**olonej maszyny. Jest mi po prostu smutno z powodu wszystkich, którzy tracą pracę. Ale jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam być tego częścią. Więc wiesz co, walić to. Na tym kończę moje wrestlingowe gadanie na ten tydzień.