https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=XM8xcyPAxXw

Tony Khan komentuje powrót CM Punka do WWE?

W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji na temat dołączenia CM Punka do federacji WWE. To wydarzenie miało miejsce na Survivor Series i wywołało wielkie emocje wśród fanów zgromadzonych na arenie.

Prezes AEW Tony Khan udzielił wywiadu dla BBC, w trakcie którego został zapytany o powrót Punka do WWE.

Nie mogę o tym rozmawiać i nie wydaje mi się, aby był to odpowiedni czas oraz miejsce. Dziękuję, że pytasz. Jestem bardzo podekscytowany AEW All In na stadionie Wembley. Nie chcę unikać twojego pytania, ale nie mogę o tym oficjalnie rozmawiać.

Jak możecie zauważyć w mediach społecznościowych prezes AEW jest zasypywany przez fanów wrestlingu pytaniami dotyczącymi powrotu Second City Sainta do WWE. Tak więc na jakiś większy komentarz ze strony Tony’ego będziemy musieli jeszcze poczekać.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl