CM Punk ponownie w WWE – huczny powrót podczas gali Survivor Series

WWE już wcześniej zapowiadało wielki powrót Randy’ego Ortona na Survivor Series, który zasilił tej nocy drużynę Cody’ego Rhodesa i spółki, ale internet grzmiał o kimś, kogo od 2014 roku w tej federacji nie widzieliśmy. Od czasu afery z All In i pożegnania się CM Punka z All Elite Wrestling, fani wrestlingu spekulowali, jaki będzie następny krok najlepszego na świecie.

Dziś wszystko się wyjaśniło i pewnie dla wielu osób jest to niezwykle surrealistyczny widok i moment, o którym marzyli wszyscy fani Punka. Ja nie do końca wierzyłem, że on faktycznie powróci i sądziłem, że te wszystkie nawiązania do niego podczas RAW i ogólnie w innych miejscach, skończą się tylko na podkręcaniu fanów i finalnie Punk nie wróci do WWE.

Jednak czasem lubię się mylić, zwłaszcza w takich przypadkach jak dzisiaj. Po zakończeniu War Games Matchu, w którym Rhodes, Zayn, Rollins, Uso i Orton wygrali z Judgment Day, nagle wybrzmiała dobrze wszystkim znana piosenka grupy Living Colour, która momentalnie wprawiła chicagowską publikę w ekstazę.

Ciężko dalej w to wierzyć, że gość, którego Tony Khan ściągał z wrestlingowej emerytury, po dwóch latach wraca sobie do organizacji, z którą miał kosę i na którą robił proma u elitarnych.

Wrestling, cholera jasna. Za to go kochamy, że bywa tak bardzo nieprzewidywalny i dostarcza nam wspaniałych emocji. CM Punk znowu zaskoczył świat i ponownie będzie na językach, ale to jego żywioł. Teraz trzeba liczyć na to, że współpraca z Hunterem i szatnią będzie się dobrze układała i nie pojawią się żadne kwasy, jak to parę razy bywało w przypadku Brooksa.

Ja osobiście jestem podekscytowany tym, co może zaoferować Punk z obecnym rosterem WWE, bo są osoby, z którymi nie miał okazji pracować. Zapowiada się interesujący okres, a na horyzoncie pojawia się droga do WrestleManii i kto wie, czy czasem to nie właśnie CM Punk wygra Roal Rumble Match i nie dopnie swego w postaci main eventu najwspanialszej sceny ze wszystkich.

Cody Rhodes i CM Punk w tej samej federacji, a jeszcze niedawno byli twarzami AEW. To pokazuje, ile może się zmienić w krajobrazie świata wrestlingu w tak krótkim czasie.

Jak podaje Sean Ross Sapp, CM Punk powiedział co najmniej jednej bliskiej mu osobie, że w zeszłym tygodniu odbył godzinną rozmowę z Triple H-em. Pracownicy WWE, przedstawiciele i kreatywni nie mieli pojęcia, że wróci. Wszedł na arenę tylnim wejściem na kilka minut przed pojawieniem się na gali. W ciągu ostatnich kilku minut show, Triple H przejął prowadzenie programu, nawet wielu pracowników produkcji nie wiedziało, że Punk jest obecny na Survivor Series.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl