TNT Title match na najbliższym Dynamite, CM Punk vs Bobby Fish, Ruby Soho coraz bliżej TBS Women’s Title

» Podczas AEW Dynamite doszło do konfrontacji z udziałem Dana Lamberta & Men of the Year oraz TNT Championa Sammy’ego Guevary. Lambert powiedział, że Sammy może otrzymać 10-Man Tag Team Match na gali Full Gear, ale na najbliższym Dynamite musi postawić TNT Championship na szali w walce z Ethanem Pagem.

Jeśli Sammy Guevara przegra, nie straci TNT Championship, ale na zawsze będzie musiał opuścić The Inner Circle. Jeśli mistrz wygra będzie mógł wybrać pozostałych trzech członków stajni ATT, którzy wezmą udział w 10-man tag team matchu na Full Gear.

» Tej samej nocy Bobby Fish zmierzy się z CM Punkiem. Pojedynek ten został zatwierdzony, ponieważ na wczorajszym Dynamite Bobby Fish pokonał Anthony’ego Greene’a, a następnie zaatakował. Na ratunek Green’owi przybył były mistrz WWE.

» Ruby Soho pokonała Penelopę Ford, dzięki czemu awansowała do kolejnej rundy turnieju TBS Title.

Po pojedynku The Buddy oraz Penelope Ford chciały zaatakować byłą wrestlerkę WWE, ale na ratunek przybyła jej Red Velvet.

W kolejnej rundzie przeciwniczką Soho będzie Kris Statlander. W środę na Dynamite Hikaru Shida zmierzy się z Sereną Debb. Zwyciężczyni tej rywalizacji podejmie Nylę Rose.

Zwyciężczyni starcia The Bunny vs Red Velvet w kolejnej rundzie turnieju TBS zmierzy się z Jade Cargill.