The Young Bucks o CM Punku w AEW i sytuacji z PAC’iem

Znany amerykański reporter zajmujący się wrestlingiem, Chris Van Vliet rozmawiał ostatnio z The Young Bucks – Mattem i Nickiem Jacksonem. Podczas wywiadu zostało poruszonych wiele ciekawych tematów dotyczących All Elite Wrestling. Poniżej fragmenty dotyczące ewentualnego debiutu CM Punka:

“Bądźmy szczerzy, oczywiście chcielibyśmy, aby Punk dołączył do naszej federacji.” – powiedział Nick Jackson. “Na ten moment nie wydaje mi się jednak, żeby on tego chciał. Matt cały czas z nim o tym rozmawia, ale wydaje mi się, że to nie jest jeszcze właściwy czas.” – dokończył.

“Kiedy będzie chciał wrócić do wrestlingu będzie to jego decyzja. Pro Wrestling jest najbardziej wymagającą rzeczą na świecie. Nie możesz po prostu jednego dnia powiedzieć: ‘Ok, myślę, że znowu mogę to robić’. Ty musisz tego naprawdę chcieć i to zależy tylko od niego.” – dodał Matt Jackson.

Z Punkiem czy też nie, AEW i tak stało się głównym tematem dyskusji w ostatnim czasie jeśli chodzi o świat wrestlingu.

“Zmieniliśmy całą skalę płac dla wszystkich w wrestlingu, co jest niesamowite. Wielu naszych przyjaciół wreszcie dostaje wypłatę i po pierwszy w swojej karierze prawdziwie zarabia. To dobre, a nawet świetne uczucie.” – powiedział Nick.

“Nacisk został położony na wszystkich w tym biznesie. Wszyscy starają się teraz bardziej. Znowu jest bardzo konkurencyjnie, a my potrzebujemy konkurencji. Przemysł potrzebuje jej, aby przetrwać.” – wtrącił Matt.

Podczas gali Double or Nothing miała odbyć się walka Hangmana Page’a z PAC’iem, jednak ostatecznie do niej nie doszło. Jak donosiły media, wina leżała po stronie PAC’a, który nie chciał aktualnie przegrywać walk w AEW. The Young Bucks skomentowali jak ma się obecna sytuacja:

“On nadchodzi. W końcu.” – zdradził Matt Jackson.

“To praca w toku. Oczywiście, że wraz z Mattem jesteśmy wielkimi fanami PAC’a. Poznaliśmy się 10 lat temu w Japonii, więc zawsze będziemy z nim związani i chcemy z nim pracować. Myślę, że to tylko kwestia dopasowania jego harmonogramu do naszego i mam nadzieję, że wszystko się ułoży.” – oznajmił Nick.

Matt dodał jedynie, że jest to dla nich priorytet.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej: